Colors of my world

Written by on 27 december 2010 in Plussize & fashion - 5 reacties


De superleuke webwinkel Colors of my world zit vol met handgemaakte accessoires in een vintage of altered-art stijl. Een stijl waar ik zeker wel van hou! Je kan hier o.a. armbanden, kettingen, ringen en oorbellen kopen. Wil je zelf zo’n leuke ketting maken? Dan kan je er ook terecht voor een tutorial zodat je weet welke producten je nodig hebt en hoe je deze stap voor stap kan maken.


Ik kreeg per post wel zo’n lief cadeautje van Anna (de eigenaresse van Colors of my world): het is een ketting met eraan een bierdophanger. Deze is in zilver gespoten en aan de binnenkant is er een mooie dromerige afbeelding in hars gezet met hier en daar een glittertje tussen. Het kleine roze hangertje maakt het helemaal af. Je kan gewoon zien dat er erg veel tijd en handwerk in zo’n ketting zit. Ik krijg dan ook altijd veel leuke reacties als ik dit sieraad draag. De bierdop kettingen worden normaal verkocht voor €15,00.

Betalen bij www.colorsofmyworld.nl gaat eenvoudig via bankoverschrijving of PayPal. Je hebt je bestelling binnen enkele werkdagen in huis.

Kende jij deze webwinkel al? Wat vind jij van de stijl van deze sieraden?

5 reacties on "Colors of my world"

  1. FabulousHeidi 27 december 2010 at 01:16 · Beantwoorden

    Wat leuk! Erg grappig juist dat dopje, zou je zelf niet zomaar opkomen :-) Leuk plaatje ook, lekker zoet ;-)

  2. Célestem 27 december 2010 at 06:04 · Beantwoorden

    Erg mooi gedaan! Ik zet er steeds een m bij alleen Céleste bestaat al zegt die steeds

  3. Lieneke 27 december 2010 at 06:22 · Beantwoorden

    Ooh, dat is lekker origineel! :) Lijkt me wel moeilijk om zo'n ketting te maken!

  4. Ilja88 27 december 2010 at 08:47 · Beantwoorden

    Wat een schattig en origineel kettinkje! Super lief van haar!
    liefs Ilja

  5. Bertine 28 december 2010 at 08:02 · Beantwoorden

    I love it!!!

Laat een reactie achter

CommentLuv badge