Fashion

FashionMustHaves.nl

29 januari 2011

Vanaf medio februari 2010 zal er een nieuwe webwinkel geopend worden, eentje waar je het luxe stijlboutique gevoel vanuit je luiste stoel zal kunnen ervaren: FashionMustHaves. Kijk mee naar meer informatie en foto’s over deze nieuwe webwinkel.

“Bij Fashion Must Haves kan je niet alleen terecht voor de meest fraaie, trendy items van de mooiste labels, ook kan je hier volop inspiratie en evenveel service verwachten zoals in een topboutique.” Klinkt goed! De merken die hier verkrijgbaar zullen gaan zijn, zijn o.a. Ready to Fish, Paul & Joe Sister, DAY Birger et Mikkelsen, Bllack Noir en L’Autre Chose. Elke bestelling zal in een luxe bewaardoos worden verzonden. Tien redenen volgens FashionMustHaves.nl om zeker een kijkje te gaan nemen in de webwinkel:

1. Stijlvolle, met passie geselecteerde trend collecties
2. Dag- en nacht shoppen in een inspirerende omgeving
3. Alle services die je van een eersteklas boutique mag verwachten
4. De laatste musthaves als eerste in je bezit
5. Mooie mode, heblustopwekkende schoenen & bijzondere accessoires
6. Modenieuws terwijl je aan het shoppen bent
7. Een wereld aan fijne, toepasbare stylingtips
8. Voor 14.00 uur besteld, de volgende dag thuisbezorgd
9. Gratis ruilen & lage verzendkosten
10. Veilig online betalen met alle betaalmiddelen.

Ik ga in ieder geval heel erg nieuwsgierig zijn naat de schoenen & accessoires in deze nieuwe webshop èn natuurlijk de tips, laatste trends etc.

Hierbij een kleine blik achter de schermen bij Curvacious. Op onderstaande foto’s kan je zien hoe dit persbericht werd afgeleverd:

Is het niet prachtig? Een mooie stevige witte doos met strik eromheen waarin zorgvuldig ingepakt het persbericht, een handcrème, een armband/USB stick èn stylish vormgegeven koekjes in de vorm van een jurkje en een stiletto. Als dit de zorgvuldigheid en aandacht weergeeft zoals ze straks met bestellingen om zullen gaan, dan verwacht ik dat deze webwinkel een groot succes zal gaan worden!

Binnenkort is Fashion Must Haves te bezoeken via www.fashionmusthaves.nl.

Reacties op dit artikel

  • Avatar van Talja
    Reply Talja 8 maart 2011 at 20:53

    ook maatje 42, fijn! Veel nude, houd ik van deze zomer. Waanzinnige shop met prijzen die bij de kwaliteit en de labels passen. Tops zijn niet duur

  • Avatar van Femke
    Reply Femke 30 januari 2011 at 04:03

    Wat een leuk perspakket zeg! Ik wil die ook, hihi!

  • Avatar van Lienek
    Reply Lienek 30 januari 2011 at 03:01

    Zo, dat ziet er verzorgd uit! :)

  • Avatar van Flopzak
    Reply Flopzak 29 januari 2011 at 12:20

    Ben erg benieuwd!

  • Avatar van DalaLuz
    Reply DalaLuz 29 januari 2011 at 09:58

    Dat ziet er inderdaad echt heel mooi uit. Al blijft de grote vraag natuurlijk wel: Waren het ook lekkere koekjes ;-) toch ook niet onbelangrijk. Maar het is vast een feestje om zo'n mooie doos binnen te krijgen, vooral als de koekjes standaard zijn LOL

    En waar ik nu heel nieuwsgierig naar ben: die 'klompen-pumps,' rechtsonder op de afbeelding, zijn er nu mensen die daar echt op kunnen lopen? Zo van, het is al moeilijk genoeg om een beetje elegant te bewegen op een hoge hak, laten we daar even de uitdaging van een houten klomp en geen bandje om de enkel aan toevoegen? Ik krijg al kramp in mijn tenen van het idee…

  • Avatar van Miss_G
    Reply Miss_G 29 januari 2011 at 06:12

    Ziet er idd mooi uit, maar ik gok dat de kleding alleen maat spriet is en de rest belachelijk duur…

Laat je een reactie, mening of tip achter? :)

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.