Douglas heeft een nieuwe wellnesslijn welke vanaf nu verkrijgbaar is: de Seathalasso lijn met natuurlijke ingrediënten uit de zee die allemaal net dat beetje extra luxe geven. Ik probeerde het Verstevigend Zeemoddermasker. Kijk mee voor meer informatie, foto’s en een review van dit product.
De gehele Sea Thalasso lijn bestaat uit verschillende producten die geïnspireerd zijn door het eeuwenoude schoonheidsritueel waarmee je de energiestofwisseling van de cellen stimuleert en je de huid vitaliseert en verfrist. Daarnaast bevatten de producten ook ingrediënten als vitaliserende algen, waardevol zeezout en zeezand die voor een zachte en soepele huid zorgen. Naast het body mud mask bestaat de lijn uit de volgende producten:
– Rustgevend zoutwaterbad – 225gr, €19,95
– Verfrissende douchegel – 200ml, €13,95
– Verstevigende bodycrème – 200ml, €19,95
– Vitaliserende zeezandpeeling – 200ml, €19,95
– Romige zeep – 100gr, €9,95.
Het verstevigend zeemoddermasker (200ml, €22,95) heeft een heerlijke geur en bevat Seanergy, een uit algen gewonnen extract, wat vol mineralen en proteïnen zit. Het maakt de huid fijner en gelijkmatiger waardoor deze weer glad, strak en zijdezacht aan zou moeten voelen. Je brengt deze modder onder de douche aan op een droge huid met ronddraaiende bewegingen. Neem lekker de tijd om het product in te masseren en wacht vervolgens 5 minuutjes voor je hem grondig afspoelt met lauwwarm water.
Ik vind het echt een heerlijk product waarbij ik een luxe gevoel krijg van een spa/wellness. Mijn gevoelige huid had geen enkel probleem met dit product en voelde na afloop lekker zacht aan. Voor een product als deze moet je gewoon de tijd nemen zodat het echt een ervaring wordt en niet snel-snel, is tenslotte ook zonde toch? Ik ben door dit body mud mask wel heel nieuwsgierig geworden naar de andere producten uit deze lijn, alleen de geur al… ♥
De Beauty System Seathalasso producten zijn verkrijgbaar bij de Douglas en via de webwinkel op www.douglas.nl.
Hou jij er ook zo van om je badkamer om te toveren tot je eigen spa/wellness resort?
Reacties op dit artikel
Owwh, wat heerlijk :)
Dat wil ik ook wel. Ik ga eens even rondneuzen op de douglas webshop.
Bedankt voor de tip.
Liefs, xxx
Dat klinkt als een heerlijk product :)
Klinkt goed! Mooie verpakking ook, vind het wel wat hebben :)
Ik moet zeggen, dat ziet er wel heel lekker uit zeg! <3
ohoh, dat lijkt me lekker, zeg! En ik vind de pot ook zo mooi! De andere produkten, ben ik ook nieuwsgierig naar. Ga je die ook nog reviewen?
ik heb gisteravond laat nog een beauty uurtje gehad XD klinkt goed dat masker!
Dit product is zo ontzettend fijn!
Ik hou hier echt van ^^ had ik maar zo'n enorme badkamer met een gigantische kast vol met verwen producten… OOIT komt het zover…. Tot die tijd zijn een aantal van zulke producten in mooie verpakkingen ook zeer welkom ^^
Klinkt inderdaad heerlijk! Maar werkt het ook? Ik heb deze week namelijk gemerkt dat de huid van mijn bovenbenen er echt niet uitziet en gewoon hydraterende crème smeren helpt niet veel…
Ja, ik kreeg er een lekkere zachte huid van en als je hierna nog een likje bodybutter/lotion gebruikt dan komt het helemaal goed. :)
Mmm dat klinkt heerlijk!
heerlijk vind ik dat soort dingen.
Klinkt goed, handige verpakking ook! Wat kost deze?
Deze verpakking van 200ml kost €22,95. :)
Lijkt mij een heerlijk spulletje,hou erg van dit soort dingen :-)
Het lijkt me alleen vrij dik en ben je er dan niet snel doorheen? ik heb vrij veel lichaam om mee in te smeren;)
Je kan het product wel echt fijn uitsmeren en inwerken en werkt daardoor best zuinig. Ik heb zelf ook best wat lichaam om te smeren ;) en zou anders zonde zijn inderdaad.