Ik kan erg vrolijk worden van de zomercollecties van make-up merken die juist niet alleen maar goudtinten of zeekleuren hebben gebruikt ter inspiratie. Zo ook de zomercollectie van freshMinerals, vol mooie kleuren waarmee je zeker opvalt! Kijk mee voor meer informatie, swatches, een look en reviews van de producten.
“De make-up van freshMinerals biedt je huid veel meer dan alleen maar kleur! De gewichtsloze formuleringen van de producten zijn 100% natuurlijk, zeer gebruiksvriendelijk, blijven 24 uur perfect zitten zonder je huid te verstikken, beschermen haar tegen UV- straling en het milieu (dankzij een uitzonderlijke hoge EPF oftewel ‘Environmental Protection Factor’ van 80). Zie tevens de aparte bijlage bij dit persbericht over alle bijzondere eigenschappen van deze ‘Next Generation’ in minerale make-up!”
De complete collectie bestaat uit:
– Mineral Puff foundation ‘Freshcover’ €29,95
– Mineral Finish Loose Powder ‘Beige’ €34,95
– Mineral Puff Blush ‘Pink Glow’ €24,50
– Mineral Luminizing Brush Powder ‘Sparkling’ €29,95
– Mineral Loose Eye Shadows ‘Cancun’ en ‘Solar’ €15,50/stuk
– Liquid Liner ‘Matte Black’ €14,95
– Waterproof Eyeliner ‘Jade’ €14,95
– Waterproof Beautiful Eyes Mascara ’Black’ €18,00
– Waterproof Lipliner ‘Pink’ €14,95
– Duo Luxe Lipgloss ‘Princess’ €19,95.
Ik ontving hiervan beide Loose Eye Shadows, de Waterproof Eyeliner, Waterproof Lipliner en de Duo Luxe Lipgloss.
Zoals je kan zien hebben de oogschaduws in de kleuren Cancun (groen) en Solar (goudroze) veel pigmentatie, blijven lang zitten (ook zonder oogschaduwbasis) en is vooral de kleur Solar heel bijzonder. Deze kleur is namelijk vanaf één kant een mooi zachtroze kleur, maar als je er vanaf de andere kant naar kijkt lijkt het een gouden kleur als de zonsondergang op een hete dag. Ik ben hier echt verliefd op geworden, heel licht aangebracht zou je hem zelfs als blush/highlighter op je wangen kunnen gebruiken.
Het oogpotlood in Jade is een creamy potlood met een metallic groene kleur wat goed blijft zitten, dat is toch wat je wilt als je een dagje op het strand bent. De lipliner in Pink is een matte mediumroze tint die erg mooi kleurt bij de Duo Luxe Lipgloss in Princess. Alle producten zijn gemakkelijk in gebruik en zijn leuk met elkaar te combineren.
Voor deze look gebruikte ik het waterproof oogpotlood als lijntje onder het oog, op de onderste waterlijn en als basis op het gehele bewegende ooglid. De oogschaduw in Cancun ging over het gehele bewegende ooglid en blendde ik weg in de crease. Voor een kleine finishing touch depte ik er een beetje van de oogschaduw in Solar over zodat je net die gouden glans meekrijgt. Als laatste gebruikte ik een zwarte mascara. Een makkelijke, frisse look!
De lipgloss is er één met 2 kanten: één sponsapplicator met een matte longlasting lipkleur in Princess en aan de andere kant een applicator met doorzichtige gloss. De kleur is een zomers roze met een ietwat blauwige gloed erover met microglittertjes erdoorheen.
Ik ben in ieder geval heel erg blij verrast met deze zomercollectie van freshMinerals en mijn 1e kennismaking met dit merk.
De producten van freshMinerals worden verkocht bij gespecialiseerde freshMinerals-salons door geheel Nederland. Neem een kijkje op de website van freshMinerals voor meer informatie en verkoopadressen.
Wat vind jij van deze zomercollectie? Kende jij het merk freshMinerals al?
Reacties op dit artikel
Ziet er goed uit, mooie look!
Opvallende kleuren zijn inderdaad altijd leuk, ze zien er goed uit, deze producten! :D
My recent post GOSH waterproof eye shadow
Wauw, die groene oogschaduw!!! Echt mooi!
Wat een mooie ooglook!
Solar vind ik prachtig, doet me denken aan Mac Rose pigment, 1 van mijn favorieten. Je hebt trouwens prachtige foto`s!
My recent post Catrice- OMG I want that!
Dankjewel, doe mijn best! :D
Die pigment oogschaduws zijn leuk. Leuke dingen.
Liefs, xxx
Lijken me mooie spulletjes, je look is in ieder geval mooi :)
My recent post NOTD Essence Love This City met Flakies
Wat een mooie roze kleur oogschaduw! Staat je trouwens erg mooi dat roze!
Wat een mooie look!!
Mooie collectie!
My recent post China Glaze- Island Escape overzicht
Wat een mooie kleuren!
My recent post MAC Mineralize Foundation Unboxing
ziet er erg goed uit
My recent post NOTD 29-3- Polka Dots
Erg mooie collectie!
My recent post Sort of Rainbow Crack!
Mooie look heb je gemaakt zeg!
Dankjewel! :D
Oooh, wat mooi die producten :D
My recent post Spring has arrived in the Botanical Garden
Ziet er goed uit! Die Solar oogschaduw zou eigenlijk ook perfect zijn als blush denk ik, mooie gloed zit erin ;)
My recent post Jij schone oksels- zij schoon water