Beauty

Moederdagtip: L’Occitane parfums!

16 april 2011


Ook deze week heb ik weer een leuke moederdag-cadeau-tip voor jullie: een parfum van L’Occitane. Ze hebben veel verschillende keuze, in prachtige flacons, een fijne inhoud voor een goede prijs. Wat wil je nog meer? Kijk mee voor meer informatie over deze heerlijke geuren.

Paeonia, 75ml €35,00
L’OCCITANE is erin geslaagd een Eau de Toilette te ontwikkelen die de magie en het verfijnde, kostbare parfum van deze veelzijdige bloem bevat. De blaadjes van de pioenroos zijn gehuld in bergamot, pompelmoes, roos, sandelhout en witte muskus. En het leuke nieuws is dat L’OCCITANE in mei 2011 een Eau de Parfum lanceert die nog krachtiger en opwindender is.

Citrus Verbena, 20ml €17,50
Ontdek de extreem energieke en verfrissende geur van Citrus Verbena Intense Eau de Toilette. Een sterk geconcentreerde formule in een handzaam formaat, voor een explosie van frisheid op elk moment van de dag.

Fleur Cherie, 75ml €41,00
Wie van lekkere, bloemige geuren houdt, zwicht voor de FLEUR CHERIE, die het aroma van de sinaasappelbloesem combineert met noten van cassis, jasmijn, patchouli, ceder en muskus. Ultravrouwelijk!

Cherry Blossom, 100ml €39,50
CHERRY BLOSSOM is een geur die doet denken aan zorgeloze zomeravonden in een boomgaard, aan een mand vol zonovergoten bloemblaadjes, doordrenkt van de zoete smaak van sappig, kleurrijk fruit. Deze heerlijke zomerse Eau de Toilette heeft fruitige, sprankelende en pittige geurnoten.

Rose 4 reines, 75ml €37,00
De fijne frisheid van een boeket rozen, fluweelzachte blaadjes in de dauw. ROSE 4 REINES is een legendarisch parfum. Het verhaal van de liefde van de vier koninginnen van Forcalquier voor vier rozen: de roos van Grasse, de roos van Bulgarije, de roos van Marokko en de roos van Turkije. Vier rozen die mama helemaal gelukkig zullen maken!

Alle geuren van L’Occitane zijn verkrijgbaar bij de winkels in Amstelveen, Amsterdam, Den Haag, Utrecht, Maastricht en Haarlem. Mij spreekt persoonlijk de Cherry Blossom heel erg aan al klinkt de Fleur Cherie ook wel erg fijn…

Welke geur spreekt jou het meest aan?

Reacties op dit artikel

  • Avatar van krulletje
    Reply krulletje 17 april 2011 at 17:23

    Ik ken er nog geen een, maar de Fleur Cherie lijkt me t lekkerst!

  • Avatar van amine
    Reply amine 16 april 2011 at 22:18

    ik zou ze eerst moeten ruiken maar ik ga meestal voor citroenige of roze geuren
    My recent post Reisverslag deel 1

  • Avatar van Eve
    Reply Eve 16 april 2011 at 21:51

    Oh.. snuiffff. Die citrus spreekt mij wel aan, ben er heel benieuwd naar!

  • Avatar van Kalypso
    Reply Kalypso 16 april 2011 at 14:57

    Fleur Cherie lijkt mij heel lekker.
    Die noten spreken mij echt aan.
    Liefs, xxx

  • Avatar van Amber
    Reply Amber 16 april 2011 at 14:26

    Fleur Cherie lijkt mij erg lekker! :D
    My recent post Look At Soapy sluit haar digitale deuren…

  • Avatar van portfoliovanfemke
    Reply portfoliovanfemke 16 april 2011 at 11:24

    Goede tips, ik zou moederdag gewoon vergeten!

  • Avatar van miichelle11
    Reply miichelle11 16 april 2011 at 11:21

    ik zou ze allemaal wel willen ruiken hehe

  • Avatar van Lisa
    Reply Lisa 16 april 2011 at 11:05

    Ze klinken heerlijk, eens een keer gaan ruiken in de winkel dan :) Mja, aan de andere kant het is wel een risico om parfum voor iemand te kopen want zoiets is altijd persoonlijks, elke geur is anders voor iedereen :P :)
    My recent post Lady Gaga released her new single Judas earlier than expected!

  • Avatar van Eva
    Reply Eva 16 april 2011 at 11:03

    Die moet ik maar eens gaan besnuffelen. Het zijn wel erg leuke verpakkingen !

  • Avatar van Roxanne
    Reply Roxanne 16 april 2011 at 09:16

    Hier zou ik mijn neusje wel eens in willen stoppen! :P

Laat je een reactie, mening of tip achter? :)

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.