Afgelopen week stonden er een boel winacties online en vandaag kan je zien of jij één van deze prijzen gewonnen hebt. Spannend spannend, dus kijk zeker mee of jij één van de gelukkigen bent!
Wat geweldig hoe enorm veel mensen er mee hebben gedaan aan de onderstaande winacties. In totaal zijn er op deze acties 221 reacties achter gelaten en mag ik 8 mensen blij maken. Wat een heerlijk gevoel om te (mogen) doen! ^_^ Alle winnaars zijn random gekozen.
De winnaar van de Betty Boop agenda van Penpal Junkie is geworden…. Nathalie. Gefeliciteerd!
De winnaar van de winactie voor 4 kettingen van REBL is geworden… Suzanne. Gefeliciteerd!
De winnaar van de limited edition SLB By LouLou winactie is… Ilja. Gefeliciteerd!
De swimdress naar keuze van Beauty-Vol is gewonnen door… Joy. Gefeliciteerd!
De winnnaar voor een Water Bobble is geworden… Silke. Gefeliciteerd!
De winnaar van het volledige Voge Glamour pakket in Hotspot is geworden… Velaija. Gefeliciteerd! Het volledige Vogue Glamour pakket in de geur Highlight is gewonnen door… Milady. Gefeliciteerd!
En als laatste is degene die mij verraste met een wel heel erg lieve mail en daarom een verrassingspakket krijgt toegestuurd…. Chantal geworden. Gefeliciteerd!
Heb jij gewonnen? Neem dan zo snel mogelijk contact op via de contact-pagina met je naam en adresgegevens zodat de prijs zo snel mogelijk naar je toegestuurd kan worden.
Niet gewonnen? Wees dan niet getreurd:
Mededeling
Vanaf nu zal er niet meer standaard elke zondag (en vaak nog tussendoor) een winactie online staan op Curvacious. Niet alleen vanwege het feit dat deze constant op prijsvragenwebsites worden vermeld (ik wil natuurlijk wel een echte bezoeker van mijn site blij kunnen maken met een leuke prijs), maar ook omdat er de spontaniteit van winacties een beetje weggaat. Er komen in de toekomst zeker nog hele mooie winacties aan, dus maak je geen zorgen ;)
Volg mij op Twitter en/of Bloglovin en je blijft altijd op de hoogte van alle updates, leuke nieuwtjes en meer.
Fijne zondag allemaal!
Reacties op dit artikel
Ik heb je gemaild, het formulier deed het de eerste 2 keer niet maar nu wel :)
Whaah, zie dit nu pas. Helemaal super, heb gister een swimdress besteld online, maar die gaat dus terug :)
Gefeliciteerd met al die leuke prijzen!
Leuke acties hoor.
Groetjes Ilonka
ja en de rest telergesteld xD
O wauw! Ik heb gewonnen! Yay! Dankjewel!
My recent post Hiphop
Gefeliciteerd meiden!
Van harte gefeliciteerd alle winnaars. :)
Ik heb de leuke Betty Boop agenda gewonnen! :D Geweldig!! :)
Alle andere winaresse: gefeliciteerd! :) En Desirée, mijn gegevens zijn per mail onderweg! :) Bedankt! :)
Liefs,
Nathalie
My recent post TIP- Win ASOS Leopard Clutch
Gefeliciteerd meiden.
Liefs, xxx
Gefeliciteerd aan alle winnaressen! :D Veel plezier met jullie leuke prijzen ^_^
My recent post Happy Mothers day to all the mothers in the world!
De meiden die iets hebben gewonnen: gefeliciteerd!
My recent post Verkleurde nagels
alle winnaars gefeliciteerd
Whieeeeeeeee OMG so happy!!! De winnaar van de limited edition SLB By LouLou winactie is… Ilja! Thats me!! ♥ Thanks hunniej!
My recent post Maybelline – Luscious Gloss in ‘Berry Bella & Cherry Bloom’
gelijk heb je ja! Er zijn genoeg mensen die alle websites afgaan voor de prijzen!
Gefeliciteerd allemaal! :)
Iedereen gefeliciteerd!
My recent post Dr van der Hoog Perzik Masker
Gefeliciteerd allemaal!
Gefeliciteerd meiden!
My recent post Winwinwin- Stampy Plate van Essence
Gefeliciteerd allemaal
gefeliciteerd allemaal!
My recent post Preview Shoot 25-4
he jammer niets gewonnen haha maar hartstikke gefeliciteerd natuurlijk voor diegene die wel wat hebben gewonnen :D
enne het is helemaal niet erg dat je niet elke week een winactie heb, het is zeker leuk om wat te winnen maar we komen wel voor de artikelen.
Dankjewel voor je reactie, superlief en fijn om te weten dat jullie niet alleen voor de winacties komen ;)
Gefeliciteerd ladies!
My recent post Besteld bij H&M 2
Gefeliciteerd iedereen.
Gefeliciteerd iedereen die gewonnen heeft en Desirée jij nogmaals gefeliciteerd met het 1jarig bestaan! Die prijsvragenwebsites lijken me erg vervelend, kun je dan niet op een of andere manier zien welke bezoekers er nou echt vaker komen en welke alleen bij de winactie hebben gereageerd?
Het is best lastig om uit te pluizen wie er via waar komen, zeker als er zoveel meedoen met een winactie…
@ de winnaars: Gefeliciteerd allemaal! Heel veel plezier met de prijzen die jullie hebben gewonnen!
Gaaf dat je zoveel prijzen hebt om weg te geven! Volgende keer doe ik ook mee met de winactie! Was dit keer zo druk dat ik vergat op tijd mee te doen, haha.
My recent post Twitter winactie 7 mei uitslag!
Gefeliciteerd, winnaressen :D
En erg begrijpelijk dat je het niet echt leuk vind als mensen hier alleen komen voor de winactie :)
My recent post NOTD- Kings of Mints
Fijn dat er begrip voor is :)
winnaars gefeliciteerd!
gefeliciteerd iedereen!
My recent post Chainzz webshop
Gefeliciteerd allemaal!!!
Iedereen gefeliciteerd! :)
Gefeliciteerd iedereen! (:
Gefeliciteerd!
Gefeliciteeerd meiden! :D
My recent post Lazy
Gefeliciteerd dames!
My recent post Essence You Rock eyeshadow palette
Wat tof! Heb meteen contact met je opgenomen :D Alle anderen: ook gefeliciteerd :D
Gefeliciteerd iedereen!
Proficiat dames, dit was echt een supertoffe winactie! <3
My recent post Mijn nagellak stash
prijswinnaars, proficiat!
Wel, gefeliciteerd iedereen! :D
My recent post Essence gel eyeliner