Sephora verkoopt erg veel mooie producten van verschillende merken, maar producten van hun eigen merk zien we niet zo vaak verschijnen in reviews. Tijd om daar verandering in te brengen door vandaag verschillende make-up items voorbij te laten komen, inclusief een geweldig leuke make-uptas. Ben je op zoek naar een leuk cadeautje voor iemand? Bij Sephora hebben ze verschillende toilettassen en make-uptassen waarin je een door jezelf samengesteld pakketje mooi kunt verpakken.
Ik heb zelf al meerdere toilettasjes van Sephora, maar dit is wel het leukste exemplaar wat ik heb. Een zomerse variant met een turquoise croco buitenkant en een knaloranje binnenkant. Niet alleen erg handig, want door het formaat past er veel in en is hij perfect voor de dagelijkse make-up op vakantie, maar juist door dit formaat is hij ook goed te gebruiken als bijvoorbeeld een clutch als je een avondje op stap gaat. De tas is 15,5cm x 25cm en de prijs weet ik niet helemaal zeker, ik gok zo rond de €12,00.
Van links naar rechts zie je op mijn hand de volgende producten:
Long lasting eyeliner (€12,80) in de kleur Fancy Green. Een vloeibare eyeliner in een opvallende kleur groen om je ogen een leuk kleuraccent mee te geven. De lange, flexibele tip zorgt ervoor dat je de eyeliner heel precies kunt aanbrengen; zo dun of dik als je wilt, de pigmentatie is top en de eyeliner blijft de hele dag op z’n plek.
Jumbo liner 12hr wear waterproof (€9,90) in de kleur Turquoise. Dit crèmige oogschaduwpotlood kan je goed gebruiken als oogpotlood, maar ook als oogschaduw over je gehele bewegende ooglid. Als je er niet teveel van aanbrengt en het mooi uitveegt met je vinger dan gaat deze gedurende de dag niet in de lijntjes zitten. Leuk voor een frisse, zomerse look als je bijvoorbeeld naar het strand gaat want dit oogpotlood blijft ècht op z’n plek tijdens het zwemmen.
Nano eye pencil (€5,75) in de kleur Glitter Brown. Dit kleine formaat oogpotlood bevat karitéboterextract en rozemarijnextract wat een hydraterende en antioxidant werking heeft. De textuur is heerlijk crèmig, waardoor hij ook goed als basis voor onder een smoky eye gebruikt kan worden en de kleur heeft een opvallende metallicglans.
De Smoothing Primer (€12,10) zorgt voor een zachte en gematteerde basis waarover je je make-up aan kunt brengen. Maar je kan hem natuurlijk ook gebruiken op de dagen dat je geen make-up gebruikt voor een lekker zacht huidgevoel en een mattere uitstraling waarbij fijne lijntjes wat minder opvallen. Deze primer is op basis van siliconen, voelt zacht en zijde-achtig aan op de huid zonder ‘vettig’ gevoel wat veel primers hebben. Als primer doet hij verder wat hij moet doen: de make-up blijft de hele dag op z’n plek èn je hebt ook nog eens minder foundation nodig omdat het ervoor zorgt dat het mooier verdeelt en egaler aanbrengt.
Deze Shimmering Bronzing Powder (€14,50) is echt een plaatje om te zien. Ik heb hem zelf in de kleur Medium, er is ook nog een lichtere en een donkerdere versie verkrijgbaar. Met mijn lichte huid kan ik deze mediumversie gelukkig goed gebruiken want hij is mooi op te bouwen. Op mijn hand zie je enkele laagjes omdat anders het effect te subtiel was om op de foto te kunnen laten zien. De glow die deze bronzer aan mijn huid geeft vind ik echt prachtig en perfect voor de zomer! Gelukkig is de kleur ook niet al te oranje, maar juist rozig-bruin wat een heel stuk natuurlijker staat.
Op mijn hand zie je van links naar rechts de volgende producten:
Ultra shine lipgloss (€10,90) in de kleur Precious Pink. De lipglossjes van Sephora hebben een wat aparte vorm sponsapplicator maar brengen hierdoor wel prettig aan op de lippen. Deze kleur heeft een heel zachtroze, transparante basis met een microshimmer in verschillende kleurtjes. Prachtig in zonlicht en hiermee perfect voor de zomer!
Color reveal lip balm (€14,85) in de kleur Unique Pink. Deze lippenbalsem heeft in de huls een lichtroze/perzikachtige kleur die verandert naar een intensere kleur roze zodra deze in contact komt met de warmte van je lippen/huid. De kleur past zich aan aan de pH-waarde van elke huid en zou hierdoor bij iedereen weer net een andere tint moeten geven en daarom bij iedereen passend moeten zijn. De formule is verder heerlijk hydraterend en voelt comfortabel op de lippen.
Volume booster gloss serum (€15,20) in de kleur 5 Under a Spell. Dit is een volumegevend en hydraterend lipserum èn een lipgloss in één. Hij geeft een heel licht tintelend gevoel op de lippen, maar niet zo erg als bij sommige volumeglossjes wel eens voorkomt. Echt een volumeverandering merk ik niet, maar het is wel een fijne gloss die niet te erg plakt en een mooie glans aan de lippen geeft. Door aan de achterkant te draaien komt er door de gaatjes bij het applicatorgedeelte wat gloss vrij en hierdoor brengt deze op een unieke maar gemakkelijke manier aan.
Kortom: een boel leuke make-upproducten van Sephora waar ik zeker tevreden over ben. Ik merk dat er zo langzamerhand steeds meer Sephora make-up in mijn stash komt en dat ik niet alleen maar naar de merken als Too Faced, Urban Decay, Benefit, Chanel etc. aan het kijken ben als ik in de winkel sta. De hoek met hun eigen make-up lijn is ook zeker het bekijken waard: de producten zien er mooi uit, hebben een goede kwaliteit en zijn vaak door de leuke acties erg goed betaalbaar.
Sephora heeft verschillende verkooppunten in Nederland en je kan de producten ook bestellen via de Franse webwinkel.
Heb jij ervaring met de make-up van Sephora? Ben je er nieuwsgierig naar, spreekt het je niet aan of ben je juist over een bepaald product heel erg te spreken? Ik hoor het graag via de comments/reacties onder dit artikel :)
Reacties op dit artikel
Ik heb twee hele mooie oogschaduwmono’s gekocht bij Sephora in de VS. Gebruik ik heel vaak. Ik ben benieuwd naar de primer, volgens mij wordt ‘ie ook altijd groot ingeslagen bij de 3 voor 10 actie van V&D.
Helaas heeft mijn woonplaats geen Sephora.
Volgens mij ook ;) Die actie is sowieso heel erg tof, scheelt veel!
ik heb zelf een jumbo pencil, een gewone pencil, een eyeshadow en een mascara van sephora :3 De eyeshadow en mascara heb ik nog niet gebruikt, maar de pencils ben ik erg blij mee :D Ik zou wel meer van sephora’s eigen merk willen :)
Wat mooie producten :) x
Het merk weet mij ook steeds vaker te verrassen met mooie producten, zeker eens het proberen waard! :)
Ooh die bronzer is mooi!
Ik vind hem ook echt prachtig! En je kan er een flinke tijd mee vooruit omdat je niet veel per keer nodig hebt en het in een lekker grote verpakking zit ^^
die bronzer ziet er mooi uit :)
heb zelf twee nagellakjes van sephora die ik vorrig jaar in frankrijk heb gekocht.
Ik vind de lakjes van Sephora trouwens ook best fijn, daar komt binnenkort nog een artikel over ;)
ben benieuwd!
hoor er ook best vaak negatieve dingen over, maar ben zelf heel tevreden over die van mij :)
Sephora heeft echt mooie producten :) Ik heb zelf de bronzer in Light en gebruik hem elke dag :)
Ik wil ook een Sephora!:D xoxo
Leuk artikel, zo random dingen van 1 merk bij elkaar!
Ik vind die bronzer echt supermooi :D
De poedercompact is mooi zeg