Het is alweer de tweede dag van een nieuwe maand, tijd om mijn favoriete beautyproducten van de afgelopen maand aan jullie te laten zien. Hier komen producten in voorbij die ik de afgelopen maand heb ontdekt, maar er kunnen ook items voorbij komen die ik weer herontdekt heb in de afgelopen maand. Het is dit keer weer heel afwisselend qua make-up, parfum en huidverzorging en net zoals de vorige keer laat ik maar 5 producten zien. Zo zie je in ieder geval echt mijn toppers-der-toppers van de afgelopen maand! Kijk mee voor meer informatie en foto’s.
Shiseido lacquer rouge in VI418 Diva is een echte eyecatcher op de lippen. Naast dat ik de kleur en de glans van dit product enorm mooi vindt staan bij mij (zie de nieuwe profielfoto rechtsbovenin de sidebar van de website), brengt hij ook nog eens heel erg gemakkelijk aan, is de pigmentatie geweldig goed, blijft hij best een tijdje op z’n plek èn zitten er voedende ingrediënten in die de lippen zacht houden. Love it! Iets minder is de prijs, je betaalt hier namelijk €26,00 voor..
Lees hier de complete review incl. swatches en full face foto’s over dit product.
Kiehl’s skin rescuer is een nieuwe moisturizer in het assortiment van dit merk en ik (en mijn man!) testen deze nu alweer een tijdje. Hoe langer we hem gebruiken, hoe fijner we hem gaan vinden. De crème is iets voller van textuur, maar trekt alsnog best vlot in en zorgt de hele dag door voor een gehydrateerde huid die comfortabel aanvoelt. Perfect voor deze periode waarin de seizoenen zo aan het wisselen zijn en mijn huid wel wat extra’s kan gebruiken. Er zit maar liefst 75ml in deze flacon, wat de aankoopprijs van €35,00 heel redelijk maakt.
De hannah cleansing clay heb ik ook nog niet zo heel erg lang in huis, maar dit nieuwe reinigingsproduct is echt heerlijk! Er zitten als belangrijkste ingrediënten twee soorten klei in die de huid diep reinigen, verzachten en kalmeren. Ik gebruik hem zelf zo’n 2/3 keer per week en merkte al snel een verschil. Mijn onzuivere delen werden minder rood/vlekkerig, de drogere delen worden er niet extra droog van en na gebruik voelt mijn huid direct lekker zacht aan. Je hebt per keer niet veel product nodig, waardoor je met het potje van 40ml (€31,50) alsnog even vooruit kan.
Lees hier de complete review over dit product.
Na de BB Creams veroveren nu de CC Creams de beauty-industrie. Drogisterijmerken kunnen natuurlijk niet achterblijven en zo is sinds kort ook de Max Factor CC Cream verkrijgbaar. Naast dat het vooral een cosmetisch product is, heeft deze CC Cream ook huidverzorgende en huidcorrigerende eigenschappen. Fijne extraatjes dus, zeker nu het kouder aan het worden is en de meeste huidjes wel wat extra’s kunnen gebruiken. De mediumdekking zorgt voor een natuurlijk gezicht en hij geeft een mooie glow aan de huid, waardoor mijn droge huid er gelijk frisser uit ziet. Naast de fijne prijs van €13,99 (30ml) is er nog een groot voordeel: de lichtste kleur is ook echt licht genoeg voor de erg lichte huidjes!
Lees hier de complete review over dit product inclusief swatches en full face foto’s.
En dan een herontdekt product: de heerlijke Thierry Mugler Alien essence absolue. Ik ben eigenlijk het hele jaar door wel een groot fan van de bijzondere geuren van Thierry Mugler, maar deze zwaardere en intensere variant heb ik nu het kouder begint te worden weer naar boven gehaald. Je ruikt er onder andere jasmijn, heliotroop, zonnebloemen, iris, kasjmierhout, mirre, balsamico, musk, witte amber en vanille in terug. Een verrassende, unieke en sensuele geur die ook nog eens de hele dag door blijft ruiken. ♥
Wat waren jouw absolute toppers van beautyproducten van de maand september?
Enjoy your day!
–> Volg jij mij al via Twitter, YouTube, Facebook en/of Bloglovin’?
Reacties op dit artikel
Wat een mooie producten, de CC creme lijkt me ook erg fijn. De lipstick staat je echt heel erg mooi en Alien is een heerlijk luchtje.
Dit lijken me hele fijne producten!
Leuk om te lezen!
Mooie producten!
Oh, Alien…. de meest lekkere geur die ik ken <3
Die geur van Thierry Mugler heb ik geroken in de Douglas.. zo lekker!
prachtige producten :D
Ik heb nog nooit de geuren van Thierry Mugler geroken, maar heb er al veel over gelezen en ze lijken me echt bijzonder… volgende keer als ik bij een parfumerie ben ga ik er eens aan ruiken :D
Ik ben heel benieuwd wat je ervan zal vinden en welke geur je het lekkerst vind (of wie weet wel geen? haha).
De Shiseido lacquer rouge is erg mooi! Ik vind de kleur er zo verassend uitkomen! De andere producten lijken me ook erg fijn. :)
Hele fijne producten <3
Mooie producten!
Dat ziet er allemaal zo goed en mooi uit! Ik had pas geleden veel verschillende producten van Hannah gezien maar dat is vrij duur!
Hoe gaat het met je?
Fijne dag……
Xoxo
Met mij is alles goed en met de kleine in de buik ook, net een mooie 24 weken controle gehad :)
Heel fijn om te horen dat het goed met jullie gaat….. ;-)