Als er één geur is waar ik steeds weer naar terug blijf komen dan is het toch wel de White Musk geurlijn van The Body Shop. Ik vind dit echt de perfecte elke-dag-geur die nooit verveelt: lekker poederig, zacht, vrouwelijk en ook zeker sensueel. Love it! The Body Shop komt regelmatig met een nieuwe variant van deze geur uit en ook dit jaar zal er weer eentje aan het assortiment worden toegevoegd, namelijk de White Musk Smoky Rose variant. Kijk mee voor meer informatie, mijn mening en foto’s.
Wat mij betreft past deze nieuwe variant perfect bij de veranderende seizoenen en het koudere weer want ondanks dat er flink wat fruitige noten aan toegevoegd zijn, vind ik het persoonlijk een warme geur geworden. Je ruikt er bergamot, roze peper, zwarte bessen, bloemen, muskus, bitterzoete tabaksbloemen, rokerige rozen en oranjebloesem in.
Het geheel maakt een jonge geur waarin zeker het vertrouwde van de standaard White Musk geur terug komt wat is aangevuld met fijne bloemnoten en warme fruitaccenten. Ik vind het een heerlijke geur om lekker mee af te wisselen. Voor een eau de toilette blijft deze ook nog eens heel prettig aanwezig op de huid. Toch ben ik benieuwd naar de eau de parfum, niet alleen omdat deze langer zal blijven ruiken op de huid maar ook omdat deze variant vaak nog net wat zwaarder ruikt.
Om de geur fijn in laagjes te kunnen ‘aanbrengen’ (layeren) is er ook een douchegel en een bodylotion in de collectie terug te vinden. De bodylotion trekt lekker snel in en bevat onder andere sesamzaadolie, paranootolie (Brazil nut) en babassu olie wat het tot een fijne moisturizer voor het lichaam maakt die ook echt wat meer doet dan de gemiddelde geparfumeerde bodylotion. Fijn! De geur hiervan komt op mij net iets zoeter over dan de eau de toilette, maar het complimenteert elkaar zeker als je ze samen draagt. De producten uit deze lijn bevatten cruelty free musk en biologische, community fair trade alcohol van rietsuiker.
Het complete The Body Shop White Musk Smoky Rose assortiment bestaat uit:
– Bath & shower gel 250ml, €13,00
– Body lotion 250ml, €14,50
– Fragrance mist 100ml, €14,50
– Eau de toilette 30ml, €19,50
– Eau de toilette 60ml, €31,00
– Eau de parfum 30ml, €29,00.
Spreekt deze nieuwe White Musk variant van The Body Shop jou aan?
Enjoy your day!
–> Volg jij mij al via Twitter, YouTube, Facebook en/of Bloglovin’?
Reacties op dit artikel
Ik vond White musk ook zo lekker dus ik ben eigenlijk wel heel benieuwd naar deze geur
Ik ben zo benieuwd naar hoe ze ruiken!!
Poederig? Dat roept mijn naam. De beschrijving klinkt als muziek in mijn oren, ik moet snel maar eens gaan snuffelen :)
De normale White Musk heeft wat poederigs in zich, deze Smoky Rose variant iets minder :) Zeker eens gaan snuffelen, er is nu ook 20% korting op alle White Musk varianten (online in ieder geval).
Ik vind hem echt heerlijk ruiken!
Heerlijk en wat ziet het er altijd mooi uit die flesjes :)
Lijkt mij heerlijk
Lijkt me erg lekker ruiken!
ik vind hem ook erruug lekker!
Wat ik met White Musk heb: iemand die ik niet aardig vond droeg dit altijd en die associatie raak ik niet meer kwijt! Ik zou deze dus lekker vinden als ‘ie echt totaal anders dan het origineel ruikt :)
Hmm het ziet er super uit! Ben benieuwd!
Musk vind ik echt een heerlijke luchtje, ben hier dan ook best wel benieuwd naar, als ik naar de stad ga zal ik zeker even langs TBS gaan om te ruiken.
ik moet echt eens aan dat luchtje gaan snuffelen :D
Mooi geurtje :)