Jullie weten ondertussen vast wel dat ik een fan ben van de dikke lippotloden die er op de markt zijn van verschillende merken. Niet alleen zijn ze in veel kleuren verkrijgbaar en zien ze er leuk uit, maar over het algemeen werken ze ook nog eens erg prettig door de handige punt, voelen ze prettig aan èn geven ze een mooie kleur aan de lippen. Het budgetmerk NYC komt met de nieuwe Cityproof Twistable Intense Lip Color uit in 12 verschillende kleuren waarvan ik er 5 uitprobeerde. Kijk mee voor meer informatie, foto’s, swatches, fullface foto’s en een review!
Deze lippotloden voelen op de lippen aan als een lippenbalsem maar geven toch dezelfde kleurintensiteit als een lipstick met een mooie glanzende finish. Wat vooral heel erg handig is, is dat de huls dezelfde kleur heeft als de kleur lipstick waardoor je zo gemakkelijk de juiste kleur in je lipstickverzameling hebt gevonden die je bij een bepaalde look wil gebruiken. De dikke potloden/stiften hoef je niet te slijpen: door aan de achterkant te draaien draai je de lipstick erin handig omhoog. Mocht ik een nadeel moeten noemen: de synthetische zoete geur.. Ik ben hier persoonlijk geen fan van.
Op mijn hand zie je van boven naar beneden/links naar rechts de volgende kleuren:
– 020 Riverside Rose
– 030 Metropolitan Mauve
– 040 South Ferry Berry
– 041 Ballroom Blush
– 051 Canal St. Coral.
Alhoewel ik de twee felste kleuren, South Berry Ferry en Ballroom Blush, erg leuk en fris vind staan lijken ze toch best wat op elkaar. Als je goed kijkt zie je dat de eerste toch echt wat roder is en de tweede wat meer roze. Aangezien ik koelere kleuren bij mijzelf mooier vind staan, heeft deze laatste dan ook mijn voorkeur. Maar mijn favoriet van deze 5 kleuren moet toch wel Riverside Rose zijn, die je op de onderste foto ziet. Een perfecte kleur voor elke dag met een mooie, glanzende finish. Droge lippen worden niet geaccentueerd en de kleur houdt zoals de meeste creamy lipsticks best even mooi, maar na een hapje en een drankje is bijwerken wel aan te raden.
Deze NYC Cityproof twistable intense lip color lipsticks zijn vanaf februari bij Kruidvat en Trekpleister verkrijgbaar voor €3,99 per stuk.
Enjoy your day!
–> Volg jij mij al via Twitter, Instagram, Facebook en/of Bloglovin’?
Reacties op dit artikel
Wat ern mooie kleuren zeg, daar ga ik eens naar kijken als ik weer bij het Kruidvat bent. Vind je de rode kleuren erg mooi staan vooral de tweede foto. Al vind ik de kleur op de laatste foto, ook heel goed bij je passen. Gaat alles goed met je?
Jazeker, alles helemaal goed hier! :)
Ik heb nog geen te beste ervaring met NYC, maar deze lip colors zien er onverwacht goed uit, leuk!
wat een pigmentatie, dat had ik niet verwacht, mooie kleurtjes ook:-) Staan je goed
Wat een prachtige en intense kleuren! Budgettoppers joh! :) Ik vind zulke sticks ook altijd heel fijn om aan te brengen altijd.
Ik vind de rode je erg mooi staan!
Dankjewel Sharona, leuk om te horen! :) *toch vaker rood dragen haha*
Jeetje wat mooi, dit merk verbaast mij telkens weer!
deze wil ik zeker eens proberen!
Voor mij iets te glanzend, ik vind de kleuren zelf wel heel mooi. Leuk dat een merk als NYC hier nu ook mee komt :)
Ze zien er goed uit!
best mooie tinten :D
Wat een mooie kleuren pencils! De kleuren staan je zo mooi ;-)
Fijne dag
Xoxo
Dankjewel voor het compliment! :)
Fijn dat NYC ook met dit soort sticks op de markt komt!
Wat een mooie potloodjes zijn dit! Ik vind vooral de rode (tweede van bovenaan) het mooiste bij je staan. Fijne prijsjes hebben deze, love it! Jammer van het te zoete geurtje
Ik vind het altijd leuk om te horen welke kleur anderen mij mooi vinden staan, toch eens vaker dragen dan denk ik :))