Hoe gek ik ook ben op mijn huis en hoe graag ik bezig ben met het aankleden, inrichten en decoreren van elke kamer.. De badkamer bleef een beetje een ondergeschoven kindje. Ik weet ook wel waarom: de ruimte is niet zo groot, de vloertegels zijn echt lelijk te noemen (maar YAY hier komt binnenkort een mooie moderne grijze tegelvloer in!), er zit helaas geen raam in en ik wist eerder niet zo goed wat ik er nu precies mee kon doen om meer uit de ruimte te halen. Tot ik door IKEA werd uitgedaagd om mijn badkamer een restyling te geven. Dat je niet veel geld nodig hebt om je badkamer gezellig te maken werd bewezen toen ik aan de gang ging voor een online boodschappenlijstje en de producten in de winkel bij elkaar zocht. Via Twitter en Instagram nam ik jullie al ‘mee’ tijdens het shoppen en liet ik een sneak peek zien van de aankoopjes en het leeghalen van de badkamer. Vandaag laat ik het eindresultaat zien!
Op de eerste collage zie je hoe de badkamer vooraf was en op de tweede collage zie je hoe de badkamer nu is. Wat een verschil he?! Op de één of andere manier lijkt de badkamer door de twee spiegelkasten een stuk ruimer en lichter en het geheel ziet er zo een stuk minder somber en saai uit. Ook erg prettig is de lekkere flinke wasmand (niet op de foto’s te zien, wel op de shoppinglist en collage hieronder) en dat er door de twee spiegelkasten fijn ruimte is ontstaan om beautyproducten op te kunnen bergen zodat er minder spulletjes in het zicht staan en de badkamer cleaner oogt. De RVS gordijnstang, tissuehouder en het prullenbakje geven een stoere touch, de interieurstickers in de vorm van magnoliabloemen en -takken brengen wat vrouwelijkheid in het geheel en de ronde mandjes zijn handig voor kleine accessoires zoals elastiekjes, haarklemmetjes etc.
De leukste aanschaf moet toch wel de IKEA PS 2014 toiletspiegel zijn. Dit ‘boompje’ is handig om sieraden aan te hangen, heeft een stenen plateau om wat kleinere producten op kwijt te kunnen en een grote spiegel bovenop die je kan kantelen waardoor je hem ook op een bureau bijvoorbeeld handig kan gebruiken als je je make-up gaat doen.
Tot en met begin juni heeft IKEA een leuk badkamerthema en er zijn veel nieuwe producten voor deze ruimte te vinden in de winkel en op de website kan je terecht voor inspiratie en tips qua meubels, functionaliteit en sfeer.
Ik koos bovenstaande IKEA producten om onze badkamer een restyling te geven:
– Fryken mandjes, set van 3 €4,95
– IKEA PS 2014 spiegel €19,95
– Slätthult interieurstickers €9,99
– Svartsjön turquoise beker €2,99
– Sävern douchegordijnstang €17,95
– Knodd ton met deksel als wasmand €16,95
– 2 x Socker verzinkt sierpotje à €0,79
– 2 x Fejka kunstplantje à €5,99
– Bolmen kruk €5,99
– 2 x Silveran spiegelkast à €69,95
– Saltgrund groenblauw douchegordijn €12,95.
Wij zijn zelf heel erg blij met het resultaat en kunnen niet wachten tot de grijze tegelvloer erin zal liggen zodat deze ruimte helemaal af is. Wat is het toch heerlijk om lekker in huis te rommelen en bezig te zijn met ons interieur ♥
Enjoy your day!
–> Volg jij mij al via Twitter, Instagram, Facebook en/of Bloglovin’?
Disclaimer: tenzij anders vermeld bevat dit artikel producten die door een merk of bedrijf zijn toegestuurd. Dit heeft geen invloed op mijn mening over deze producten.
Reacties op dit artikel
Dat ziet er inderdaad al een stuk mooier uit! Niet te geloven dat met wat simpele aanpassingen een ruimte zo anders eruit kan komen te zien. Dit brengt mij ook weer op ideeën, haha…
Mooi resultaat. Dit is een perfect voorbeeld van hoe je met accessoires je badkamer volkomen kan omtoveren.
Dankjewel Mariët, leuk om te horen!
Mooi! De badkamer lijkt een stuk lichter en minder koud en koel. Een stuk warmer en gezelliger :)
En zo’n interieurstickers vind ik ook altijd wel leuk :)
Dat is een mooie badkamer geworden.
Leuk om te zien, je brengt mij op een idee.
Leuk om te lezen dat je er geïnspireerd door raakt :)
Wat een groot verschil, heel mooi het resultaat!
Wow! Wat ziet jullie badkamer er geweldig uit, wat een metamorfose zeg. Vind het echt super mooi. Wat zul je nu met veel plezier in je badkamer zijn, het is echt mooi en de kleuren die je hebt gebruikt maken het echt af. :-) mooi zoals je eerst laat zien hoe het was en toen hoe het nu is…het is zo mooi.
Dankjewel! We zijn er zelf ook erg blij mee hoe het nu is, helemaal als strakjes de nieuwe grijze vloer erin ligt ook.
Wauw wat is je badkamer mooi geworden!!!! ziet er heerlijk fris uit met die kleuren
Dankjewel! De blauwe tinten geven het een beetje een strandachtig gevoel, we zijn er erg blij mee :)
Misschien een leuke tip; bij de xenos hebben ze heel veel leuke strand decoratie. Zoals een vuurtoren enz ook in die kleuren
Oh, dat is zeker een leuke tip. Thanks!!
Wauw wat een groot verschil zeg. Ziet er echt heel mooi uit nu!
Amaai, flinke make-over zeg, ’t ziet er echt mooi en gezellig uit nu!
Wat een ontzettend verschil! Leuk! :D
We waren zelf ook wel verrast dat je in zo’n korte tijd en met weinig moeite zo’n verandering kan brengen in een kleine badkamer zoals die van ons :)
Wat een verschil! Veel meer licht en kleur opeens!
Nou precies, die spiegels doen echt een boel hierin want het lijkt zoveel lichter vooral. We zijn er erg blij mee!
Wow wat een verschil maakt dat dan gelijk he? En het hoeft geen duizenden euro’s te kosten, dat heb jij wel bewezen! Hele mooie restyling!
Dankjewel voor je enthousiasme, leuk om te horen! Het is inderdaad erg leuk om te laten zien dat het niet veel hoeft te kosten om toch een heel ander geheel te krijgen :)
Dat ziet er heel mooi uit! Mooie spullen.
Ik ga er ook weer binnenkort even naar toe om te shoppen ;-)
Fijne dag Xoxo
Wat een mooi resultaat, het ziet er meteen veel frisser en lichter uit! Die spiegel is echt gaaf, ik moet binnenkort maar eens een tripje naar IKEA plannen geloof ik ;-)
Mooi resultaat en mooie aankoopjes :)