Huis & interieur

Interieur | Badkamer make-over

30 april 2014

ikea-badkamer-3
Hoe gek ik ook ben op mijn huis en hoe graag ik bezig ben met het aankleden, inrichten en decoreren van elke kamer.. De badkamer bleef een beetje een ondergeschoven kindje. Ik weet ook wel waarom: de ruimte is niet zo groot, de vloertegels zijn echt lelijk te noemen (maar YAY hier komt binnenkort een mooie moderne grijze tegelvloer in!), er zit helaas geen raam in en ik wist eerder niet zo goed wat ik er nu precies mee kon doen om meer uit de ruimte te halen. Tot ik door IKEA werd uitgedaagd om mijn badkamer een restyling te geven. Dat je niet veel geld nodig hebt om je badkamer gezellig te maken werd bewezen toen ik aan de gang ging voor een online boodschappenlijstje en de producten in de winkel bij elkaar zocht. Via Twitter en Instagram nam ik jullie al ‘mee’ tijdens het shoppen en liet ik een sneak peek zien van de aankoopjes en het leeghalen van de badkamer. Vandaag laat ik het eindresultaat zien!

ikea-badkamer-1 ikea-badkamer-2
Op de eerste collage zie je hoe de badkamer vooraf was en op de tweede collage zie je hoe de badkamer nu is. Wat een verschil he?! Op de één of andere manier lijkt de badkamer door de twee spiegelkasten een stuk ruimer en lichter en het geheel ziet er zo een stuk minder somber en saai uit. Ook erg prettig is de lekkere flinke wasmand (niet op de foto’s te zien, wel op de shoppinglist en collage hieronder) en dat er door de twee spiegelkasten fijn ruimte is ontstaan om beautyproducten op te kunnen bergen zodat er minder spulletjes in het zicht staan en de badkamer cleaner oogt. De RVS gordijnstang, tissuehouder en het prullenbakje geven een stoere touch, de interieurstickers in de vorm van magnoliabloemen en -takken brengen wat vrouwelijkheid in het geheel en de ronde mandjes zijn handig voor kleine accessoires zoals elastiekjes, haarklemmetjes etc.

De leukste aanschaf moet toch wel de IKEA PS 2014 toiletspiegel zijn. Dit ‘boompje’ is handig om sieraden aan te hangen, heeft een stenen plateau om wat kleinere producten op kwijt te kunnen en een grote spiegel bovenop die je kan kantelen waardoor je hem ook op een bureau bijvoorbeeld handig kan gebruiken als je je make-up gaat doen.

ikea-badkamer-4
Tot en met begin juni heeft IKEA een leuk badkamerthema en er zijn veel nieuwe producten voor deze ruimte te vinden in de winkel en op de website kan je terecht voor inspiratie en tips qua meubels, functionaliteit en sfeer.

Ik koos bovenstaande IKEA producten om onze badkamer een restyling te geven:

– Fryken mandjes, set van 3 €4,95
– IKEA PS 2014 spiegel €19,95
– Slätthult interieurstickers €9,99
– Svartsjön turquoise beker €2,99
– Sävern douchegordijnstang €17,95
– Knodd ton met deksel als wasmand €16,95
– 2 x Socker verzinkt sierpotje à €0,79
– 2 x Fejka kunstplantje à €5,99
– Bolmen kruk €5,99
– 2 x Silveran spiegelkast à €69,95
– Saltgrund groenblauw douchegordijn €12,95.

Wij zijn zelf heel erg blij met het resultaat en kunnen niet wachten tot de grijze tegelvloer erin zal liggen zodat deze ruimte helemaal af is. Wat is het toch heerlijk om lekker in huis te rommelen en bezig te zijn met ons interieur ♥

Enjoy your day!

–> Volg jij mij al via Twitter, InstagramFacebook en/of Bloglovin’?

Disclaimer: tenzij anders vermeld bevat dit artikel producten die door een merk of bedrijf zijn toegestuurd. Dit heeft geen invloed op mijn mening over deze producten.

Reacties op dit artikel

  • Avatar van Hannah
    Reply Hannah 14 juli 2014 at 10:30

    Dat ziet er inderdaad al een stuk mooier uit! Niet te geloven dat met wat simpele aanpassingen een ruimte zo anders eruit kan komen te zien. Dit brengt mij ook weer op ideeën, haha…

  • Avatar van Mariët
    Reply Mariët 4 mei 2014 at 16:12

    Mooi resultaat. Dit is een perfect voorbeeld van hoe je met accessoires je badkamer volkomen kan omtoveren.

    • Avatar van Desirée
      Reply Desirée 5 mei 2014 at 09:04

      Dankjewel Mariët, leuk om te horen!

  • Avatar van Roxanne
    Reply Roxanne 2 mei 2014 at 17:21

    Mooi! De badkamer lijkt een stuk lichter en minder koud en koel. Een stuk warmer en gezelliger :)
    En zo’n interieurstickers vind ik ook altijd wel leuk :)

  • Avatar van Anita te Gussinklo
    Reply Anita te Gussinklo 1 mei 2014 at 23:46

    Dat is een mooie badkamer geworden.
    Leuk om te zien, je brengt mij op een idee.

    • Avatar van Desirée
      Reply Desirée 4 mei 2014 at 09:19

      Leuk om te lezen dat je er geïnspireerd door raakt :)

  • Avatar van Beauty Treasures
    Reply Beauty Treasures 1 mei 2014 at 15:20

    Wat een groot verschil, heel mooi het resultaat!

  • Avatar van Linda
    Reply Linda 30 april 2014 at 21:20

    Wow! Wat ziet jullie badkamer er geweldig uit, wat een metamorfose zeg. Vind het echt super mooi. Wat zul je nu met veel plezier in je badkamer zijn, het is echt mooi en de kleuren die je hebt gebruikt maken het echt af. :-) mooi zoals je eerst laat zien hoe het was en toen hoe het nu is…het is zo mooi.

    • Avatar van Desirée
      Reply Desirée 1 mei 2014 at 08:34

      Dankjewel! We zijn er zelf ook erg blij mee hoe het nu is, helemaal als strakjes de nieuwe grijze vloer erin ligt ook.

  • Avatar van Manon
    Reply Manon 30 april 2014 at 20:35

    Wauw wat is je badkamer mooi geworden!!!! ziet er heerlijk fris uit met die kleuren

    • Avatar van Desirée
      Reply Desirée 1 mei 2014 at 08:35

      Dankjewel! De blauwe tinten geven het een beetje een strandachtig gevoel, we zijn er erg blij mee :)

      • Avatar van Manon
        Reply Manon 1 mei 2014 at 08:46

        Misschien een leuke tip; bij de xenos hebben ze heel veel leuke strand decoratie. Zoals een vuurtoren enz ook in die kleuren

        • Avatar van Desirée
          Reply Desirée 1 mei 2014 at 08:48

          Oh, dat is zeker een leuke tip. Thanks!!

  • Avatar van Fleur
    Reply Fleur 30 april 2014 at 18:38

    Wauw wat een groot verschil zeg. Ziet er echt heel mooi uit nu!

  • Avatar van Kiss & Make-up
    Reply Kiss & Make-up 30 april 2014 at 17:26

    Amaai, flinke make-over zeg, ’t ziet er echt mooi en gezellig uit nu!

  • Avatar van Iris
    Reply Iris 30 april 2014 at 12:56

    Wat een ontzettend verschil! Leuk! :D

    • Avatar van Desirée
      Reply Desirée 1 mei 2014 at 08:35

      We waren zelf ook wel verrast dat je in zo’n korte tijd en met weinig moeite zo’n verandering kan brengen in een kleine badkamer zoals die van ons :)

  • Avatar van Amelie
    Reply Amelie 30 april 2014 at 10:24

    Wat een verschil! Veel meer licht en kleur opeens!

    • Avatar van Desirée
      Reply Desirée 1 mei 2014 at 08:36

      Nou precies, die spiegels doen echt een boel hierin want het lijkt zoveel lichter vooral. We zijn er erg blij mee!

  • Avatar van Merin Veronique
    Reply Merin Veronique 30 april 2014 at 08:55

    Wow wat een verschil maakt dat dan gelijk he? En het hoeft geen duizenden euro’s te kosten, dat heb jij wel bewezen! Hele mooie restyling!

    • Avatar van Desirée
      Reply Desirée 1 mei 2014 at 08:33

      Dankjewel voor je enthousiasme, leuk om te horen! Het is inderdaad erg leuk om te laten zien dat het niet veel hoeft te kosten om toch een heel ander geheel te krijgen :)

  • Avatar van chucky1012
    Reply chucky1012 30 april 2014 at 08:51

    Dat ziet er heel mooi uit! Mooie spullen.
    Ik ga er ook weer binnenkort even naar toe om te shoppen ;-)

    Fijne dag Xoxo

  • Avatar van Natasja
    Reply Natasja 30 april 2014 at 08:18

    Wat een mooi resultaat, het ziet er meteen veel frisser en lichter uit! Die spiegel is echt gaaf, ik moet binnenkort maar eens een tripje naar IKEA plannen geloof ik ;-)

  • Avatar van Bianca
    Reply Bianca 30 april 2014 at 01:39

    Mooi resultaat en mooie aankoopjes :)

Laat je een reactie, mening of tip achter? :)

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.