Beauty

Calvin Klein Reveal eau de parfum

2 augustus 2014

calvin-klein-reveal-5
Het erotische vooruitzicht van het spel tussen twee gelijken. Plagerig dichtbij, maar net buiten bereik. Een blik is slechts het begin. Zo begint het persbericht van de nieuwste eau de parfum van Calvin Klein. Reveal is een sensuele, onverwachte en verslavende geur en de sexy reclamecampagne met Doutzen Kroes en Charlie Hunnam geeft dit goed weer (ik heb de video verder in dit artikel toegevoegd). Ik ben zelf iemand die van twee type geuren houdt; of zwaar en sensueel of juist heel clean en zacht. Deze nieuwste geur van Calvin Klein valt zeker in de eerste categorie en is dan ook perfect voor etentjes, feestjes, dates en romantische avondjes. Kijk mee voor meer informatie, foto’s en mijn geurbeleving.

calvin-klein-reveal-3
calvin-klein-reveal-4
De flacon laat het evenwicht tussen aandacht voor detail, de keuze van luxueuze materialen, poëtische kleuren en pure eenvoud zien. Ik vind hem persoonlijk erg mooi qua vormgeving en het is fijn dat hij ondanks het smalle formaat toch een platte kant heeft waardoor hij kan staan. De afgeronde vierkante vorm voelt sensueel aan en doet me denken aan vrouwelijke rondingen, maar de eenvoud van de verdeling tussen de glanzende dop en het transparante glas is ook wel weer lekker puur en clean.

calvin-klein-reveal-2
calvin-klein-reveal-1
De geur zelf doet heel warm, sensueel en vrouwelijk aan maar vanwege de krachtige geurnoten zou het me niks verbazen als hij het op menig mannenhuid ook erg goed zal doen. Het is bijzonder hoe er de geurnoot zout in verwerkt zit, die doet denken aan de geur van de huid tijdens een verhit avondje. Verder ruik je er roze peper, zwarte peper, witte peper, iris, ambergris, een solair akkoord, sandelhout, kasjmier, muskus en vetiver in.

De geur opent pittig en gaat al snel over naar een warm bloemenakkoord en eindigt in een warme houtachtige basis. De geur is kort te omschrijven als houtig, poederig en musky en ik vind hem echt heerlijk. Als ik hem draag krijg ik direct complimentjes van Paul, maar ook buiten de deur doet de geur leuke reacties op. De geur doet me ergens ook een beetje denken aan de geuren van Thierry Mugler en dat is een groot compliment want ik ben hier enorm fan van ♥

Eau de parfum 30ml, €55,00
Eau de parfum 50ml, €77,22
Eau de parfum 100ml, €99,44
Bodylotion 200ml, €38,33
Shower gel 200ml, €36,11

Ben jij fan van een zwaardere en sensuele geur als deze? Of welk type parfum is jouw favoriet?

Enjoy your day!

–> Volg jij mij al via Twitter, InstagramFacebook en/of Bloglovin’?

Disclaimer: tenzij anders vermeld bevat dit artikel producten die door een merk of bedrijf zijn toegestuurd. Dit heeft geen invloed op mijn mening over deze producten.

Reacties op dit artikel

  • Avatar van Angelique
    Reply Angelique 11 augustus 2014 at 22:59

    klinkt als een vrij bijzonder geurtje, dat word ruiken als ik hem tegen kom, de flacon vind ik ook onwijs mooi, niet te veel poespas maar gewoon precies goed.

  • Avatar van Evelien
    Reply Evelien 10 augustus 2014 at 22:20

    Sexehh! De geurnoten klinken enorm goed. Ik MOET deze gewoon ff besnuffelen in de winkel. Maar dan wel precies op de manier hoe Charlie aan Doutzen snuffelt in de reclame. Mehehhe.

    • Avatar van Desirée
      Reply Desirée 11 augustus 2014 at 08:33

      Haha! Ik zou anders wel even aan Charlie willen snuffelen hoor ;)

  • Avatar van Dionne
    Reply Dionne 2 augustus 2014 at 14:43

    Ik ben echt heel benieuwd naar dit nieuwe geurtje!

  • Avatar van Andrea
    Reply Andrea 2 augustus 2014 at 11:59

    ik hou echt niet van zware parfums, offtopic – check de reclame goed, ze ziet dat doutzen zwanger is, en charlie min of meer steeds voor haar buikje staat <3

  • Avatar van Oum Feerozah
    Reply Oum Feerozah 2 augustus 2014 at 09:58

    Prachtige foto’s heb je gemaakt, en wat lijkt me dit een heerlijke geur!! Ben er erg benieuwd naar :)

  • Avatar van femketje
    Reply femketje 2 augustus 2014 at 08:24

    Lijkt me super lekker! ♡

  • Avatar van Linda
    Reply Linda 2 augustus 2014 at 07:08

    Wat een mooie flacon is dit. Het klinkt echt als een heerlijke geur en ik ben dan ook echt fan van wat zwaardere geuren, ben ook erg benieuwd naar deze en ga zeker even ruiken als ik in de stad ben.

  • Avatar van chucky1012
    Reply chucky1012 2 augustus 2014 at 06:27

    Ik vindt de fles heel mooi vormgegeven.
    De geur lijkt me heerlijk.
    Ik was meteen verliefd toen ik de flyers op de hokjes bij de haltes van het ov had gezien. Ik soms wel van een zware parfum.

    Mooie dag Xoxo

Laat je een reactie, mening of tip achter? :)

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.