Uit onderzoek is gebleken dat ruim 70% van de Nederlandse bevolking zichzelf een mooi mens vindt. Voor Menzis een reden om de unieke en interactieve expositie De Mens van jong tot oud te starten. In een cirkel van 80 schermen zie je in duizenden portretten oplopend in leeftijd hoe mooi en uniek de mens is. Alle type mensen zoals brildragers, hondenbezitters, kookliefhebbers en bijvoorbeeld ondernemers zijn bij elkaar te selecteren èn je kan zelf deelnemen met jouw eigen portret.
Ben jij net als ik bijvoorbeeld eigen baas? Dan kan je je foto uploaden via de website waarna het portret vervolgens samen met die van andere ondernemers direct zichtbaar is in zowel de online expositie als in een bijzondere live tentoonstelling. Hiermee krijgt ondernemend Nederland pas echt een eigen gezicht.
Karaktereigenschappen die eigen bazen mooi aan zichzelf vinden zijn slim en creatief zijn en doorzettingsvermogen hebben, ze vinden zichzelf sneller mooi, beseffen vaker dat ze bijzonder zijn, zijn vaak gelukkiger dan niet-ondernemers en het is gebleken dat het hebben van een eigen onderneming meer zelfvertrouwen geeft. Ik sluit mij als ondernemer zijnde (dit jaar alweer zo’n 12 jaar!) helemaal aan bij bovengenoemde karaktereigenschappen en zonder het nodige zelfvertrouwen schop je het ook niet ver als zelfstandige denk ik :)
Wil jij jouw gezicht mee laten doen in de bijzondere expositie? Upload je foto via de website en geef hierbij je karakteristieken door. Je maakt hiermee ook nog eens kans op een echte expositieposter met daarop jouw eigen portret. Zoals je bovenaan dit artikel ziet, heb ik zelf ook een portretfoto geüpload. Leuk om mijzelf tussen andere doorzetters, ondernemers en optimisten te zien!
Expositie – De Mens van jong tot oud
15 tot en met 26 oktober 2014
Amsterdam EXPO (gratis entree)
Klik hier voor de website met meer informatie en jouw eigen portret te uploaden.
Enjoy your day!
Dit is een gesponsord artikel.
Reacties op dit artikel
Wat bijzonder om zelf mee te kunnen doen aan zoiets bijzonders. Mooie foto heb je gestuurd van jezelf. Ik ga er zeker even kijken.
Dankjewel voor je compliment! Je kan ook een foto van jezelf insturen natuurlijk :)
Leuk initiatief!
Liefs,
Eva
Ik vind die reclame van Menzis zo mooi, geruststellend op de één of andere manier. Wist niet dat er een expositie was, eens kijken of ik nog een gaatje kan vinden in mijn agenda :-).
Wat een leuk artikel en een goed initiatief ;-)
Is dit voor mensen die bij Menzis is aan gesloten zelf ?Of voor iedereen? Ga zeker wel kijken, want ben best nieuwsgierig geworden ..
Hi Willeke, iedereen kan meedoen!
Tof idee, ik ga even een kijkje nemen!
Het lijkt mij heel erg apart om jezelf op zo een expositieposter te zien…leuke tip om misschien te bezoeken…