Goud als beauty ingrediënt is de laatste jaren steeds meer in opkomst. Zo kan je tegenwoordig gezichtsbehandelingen ondergaan met onder andere een goudmasker en zijn er crèmes verkrijgbaar waarin goud verwerkt zit. Het zou onder andere een antibacteriële werking hebben en ontstekingsprocessen in de huid remmen, zorgen voor een betere doorbloeding, een egalere huid en een mooie glow geven. Klinkt goed! Toch is menig wetenschapper er niet van overtuigd en zou goud juist een allergeen zijn en in nanovorm wellicht zelfs toxisch zijn voor de huidcellen.. Ik weet dan ook nooit zo goed wat ik nu moet denken van goud in verzorgingsproducten. Toch wilde ik jullie graag deze Sally Hansen 18K gold hardener laten zien.
Deze nagelversteviger bevat onder andere echt goud, goudkleurige glittertjes, erwtenextract (?), vitamine E, tarweproteïne, radijswortelextract en abrikozenpitpoeder. Het belooft de nagels te verzorgen, beschermen en te versterken en helpen de nagel sneller te laten groeien. Hij wordt dus echt als basecoat aangeraden om de nagel te kunnen laten profiteren van de voordelen van de ingrediënten en op de verpakking staat dat 1-2 laagjes als basis gebruikt kunnen worden. De nagel wordt zo glad, glanzend en is klaar voor eventueel nog een kleurlak. De 18k gold hardener lakt prettig en droogt snel.
Ergens was ik bang dat de goudkleurige deeltjes ervoor zouden zorgen dat een kleurlak misschien minder glad zou ogen, dat de deeltjes voor eventuele hobbeltjes zouden zorgen. Gelukkig is dit niet zo en maakt het de nagel juist glad en vult het ribbeltjes op waardoor een eventuele kleur mooier oogt. Links zie je één laagje van de 18K hardener, in het midden zie je de Bourjois berry important person aangebracht en rechts – voor het leuke effect – zie je nog een laagje van de hardener als topcoat. De lak krijgt er zo direct een feestelijke touch mee èn een prachtige hoogglans.
De Sally Hansen 18K gold hardener is vanaf eind deze maand verkrijgbaar voor €9,99 (10ml). In de collectie is ook nog een 18K gold cuticle eraser verkrijgbaar voor hetzelfde bedrag die zorgt voor zachte en verzorgde nagelriemen.
Geloof jij in de voordelen voor de huid en nagel van goud? Spreekt deze lak met gouddeeltjes jou aan om eens uit te proberen?
Enjoy your day!
Liefs,
Desirée
–> Volg jij mij al via Twitter, Instagram, Facebook en/of Bloglovin’?
Reacties op dit artikel
Mijn nagels zijn de laatste tijd in slechte conditie. Zo’n product als dit zou me misschien goed van pas komen.
Wauw die is mooi zeg! Wat fijn dat hij de nagels opvult. Deze zou ik zeker zelf ook uitproberen.
Geweldig. Effect is zichtbaar, maar niet te overheersend.
Zelf ben ik niet zo overtuigd van de werking van goud op de huid en nagels.
Dit zou ik wel gebruiken, niet omdat het goud is maar omdat het glittertjes zijn…het subtiele effect ervan vind ik erg leuk!
wel een erg pretty effect!
Oh, ik had toch gehoopt dat er iets mee glitter vanaf ging komen. Wel leuk dat de basiskleur niet verandert
Ik vind de subtiele glimmies wel erg mooi.
Subtiel en mooi! Ik ga deze zeker aanschaffen!
Liefs,
Eefje
Met de paarse kleur eronder vind ik hem heel mooi!
Ik vind de combinatie paars en goud altijd zo mooi ♥
Interessant product! Al zou ik ‘m dan liever over een andere nagellak gebruiken want dat ziet er veel leuker uit, haha.
Haha, herkenbaar! Maar dan heb je natuurlijk geen profijt meer van eventueel versterkend effect ;)
Hmm, ik ben niet helemaal overtuigd…Sorry! Ik vind de nagellak met ‘gouden’ stukjes van OPI een stuk mooier.
Vooral de topcoat met de witgouden deeltjes van OPI is pure liefde inderdaad <3
Oh wauw! Vind het wel een gek idee; een hardener met gouden flakes erin. Maar als je natural nails wil is het wel mooi om net dat extra’s te hebben. Fijn dat het niet doet bobbelen. Zeker mooi als topcoat!!
Hij is opzicht best mooi, maar zou hem niet kopen omdat er goud in zit. :p Zo mooi is die ook weer niet.
Goud heeft toch wel iets in zich wat kan bijdragen aan verbetering van huid e.d.
P2 kwam daarom met de So Gold collectie voor nagel verzorging. Dit gebruik je dan op blote nagels.
Ik zou het dus in de avond gebruiken en smorgens er weer afhalen. Ik zeg geen nee tegen goud.
En ben blij dat Sally Hansen ook een mooi product op de markt heeft gebracht.
Ik moet toch eens vaker bij de P2 producten snuffelen als ik in Duitsland ben.. Lees er regelmatig wat over, maar het is echt lang geleden dat ik er wat van probeerde..
Ik ben niet echt overtuigd van de werking van goud in huid en nagelproducten,
Ik hou persoonlijk alleen van goudglitters tijdens de feestdagen;)
Wat is dat een prachtig lakje!
Echt iets voor mij.
Die staat al op mijn wishlist ;-)
Xoxo