Die hele matte lippen trend is gelukkig een blijvertje, want wat vind ik het mooi! Maar het blijft lastig om echt een mooi en goed mat lipproduct te vinden, want veel brokkelen na korte tijd al lelijk af, voelen erg droog en trekkerig aan op de lippen of blijven helaas niet zo lang zitten.. Met de Milani Amore Matte Lip Crème zit je dan in ieder geval wèl goed! Ik kocht dit kleurtje en ben er zo blij mee dat ik hem graag als tip met je wil delen ♥
Zoals je weet ben ik een grote fan van roze als het gaat om lipproducten maar soms ben je toch net even op zoek naar een iets andere tint of finish. Zo was dat ook met deze kleur. Een bepaalde roze tint die wat paars en mauve in zich heeft en hierdoor een stukje volwassener staat, al heeft dat ook zeker met de matte finish te maken. Echt zo’n kleur die ondanks dat het toch niet bepaald een my lips but better tint is, hij toch niet heel erg opvalt en daardoor bij veel looks en gelegenheden past.
De sponsapplicator brengt het product gemakkelijk en vlekkeloos aan en je kan er een strakke liplijn mee tekenen zonder al te veel moeite. In hooguit een minuutje is droogt deze lipcrème op tot een compleet matte finish en hij blijft èrg lang zitten. Een hapje en een drankje overleeft dit product makkelijk en ook geeft hij niet al teveel af. De vloeibare lipstick voelt niet trekkerig of ‘zwaar’ aan op de lippen en zelfs het droge gevoel valt voor een mat product echt heel erg mee. Ja, ik ben fan!
Ik kocht de Milani Amore Matte Lip Crème in Fling bij Boozyshop voor €9,99.
Heb jij ervaring met dit make-upmerk? Ik ben door deze positieve ervaring zeker benieuwd geworden naar meer van dit merk. Mocht je tips of aanraders hebben dan hoor ik het graag :)
Enjoy your day!
Liefs,
Desirée
–> Volg jij mij al via Twitter, Instagram, Facebook en/of Bloglovin’ ?
Dit artikel bevat een affiliate link.
Reacties op dit artikel
WAUW! Wat een prachtige kleur zeg!
Wauw wat een geweldig mooie kleur! Ik vind matte lipsticks ook heel mooi, maar zo oncomfortabel op mijn lippen vaak… Je maakt me nieuwsgierig naar dit merk.
Wauw, dit is echt een hele mooie kleur! Ik heb er ooit nagellak van gekocht van dit merk, werken nog steeds goed!
Zoals je het omschrijft denk ik wel dat dit ook iets voor mij is. Niet trekkerig, ben om!
Nooit gehoord van dit merk! Maar wat een prachtig product! Super mooi, staat je ook fantastisch!
Wauw, ziet er mooi uit! Ik vind zelf de wenkbrauwgel van Milani heel fijn.
Hey, toevallig! Die en een blush had ik ook meebesteld, moet nog even testen ^^
Wauw wat een prachtige kleur, staat je super! & mooie foto’s.
LOVE IT!
oehhf ik hou van zulke kleuren, zo pretty en romantisch :D
Oh wat een mooie vormgeving zeg, prachtig.
Deze kleur staat jouw ontzettend goed.
Fijn weekend ……
Wat een mooie kleur! Hij staat je ook erg mooi. Ik kende het merk niet.
Wauw, die kleur staat je erg mooi zeg
Ik heb meer van dit merk en ben enthousiast. Zelf heb ik ook over één van deze lip cremes een review geschreven een tijdje terug. Fijn zijn ze hè :-)! De kleur staat je erg mooi.
Ja, heel fijn! Ben zeker benieuwd geworden naar meer van het merk ^^
Dit vind ik nou echt een heel mooi kleurtje! Een beetje roze en een beetje paars en ook nog mat :).
Wat een mooie lipcreme, hij staat je top!
Wat een mooie kleur en hij staat je prachtig.
Wat een prachtige kleur zeg, staat je heel mooi! Ik ben ook fan van Milani, de matte lipsticks (vooral in de kleur Matte Darling) vind ik geweldig.
Darling had ik ook al bekeken, leek me erg mooi. Schrijft op wishlist ;)
De kleur staat je erg mooi. En wat een mooie foto’s heb je weer gemaakt :D
Dubbele dankjewel voor je complimentjes! ^^
Wauw deze kleur staat je zo mooi!
Het merk ken ik niet.
Leuke foto’s.
Was je naar de kapper geweest?
Fijne dag Xoxo
Dat heb je heel erg goed gezien, ik kon me niet inhouden toch weer naar de kapper te gaan in plaats van te laten groeien haha. Fijne dag!
Hihihi leuk ?? dank je!