Waar ik het de afgelopen maanden niet zo moeilijk vond om mijn vijf favoriete beautyproducten van de maand ervoor te laten zien, had ik er deze maand meer moeite mee. Ik heb namelijk een boel nieuwe èn ‘oude’ producten (her)ontdekt die ik geweldig fijn vind en dat waren er toch echt meer dan vijf. Maar na een strenge selectieprocedure ;) kan ik je vandaag de absolute top 5 laten zien. Geen enkel make-upproduct heeft het gehaald maar wat je wel ziet zijn toppers van skincareproducten èn een heerlijk parfum!
Laat ik beginnen met een product wat ik nog niet eens zo heel erg lang ken, maar gelijk van onder de indruk was. De SOAP wonder balm is een ‘wondersmeersel’ wat je kan gebruiken op droge en schrale plekjes zoals je lippen, ellebogen, hielen, nagelriemen of zelfs de puntjes van je haar. Ik vertelde er in dit artikel al iets meer over. Deze balsem is ook nog eens goed betaalbaar èn heel zuinig in gebruik dus lekker budgetproof!
Als tweede een skincareproduct voor het gezicht, namelijk de Lush Breath of Fresh Air toner. Hij verwijdert laatste restjes make-up en vuil van het gezicht, verfrist, hydrateert en maakt mijn huid een stukje rustiger waardoor deze minder rood is en minder snel lijkt te reageren op temperatuurswisselingen, stress en dergelijke.
Tijdens de verhuizing heeft mijn skincare die ik niet iedere dag gebruik in dozen gezeten en kon ik er tijdelijk niet bij om te pakken wat ik wilde pakken. Een enorm luxeprobleem natuurlijk, maar ik merkte het zeker aan mijn huid dat ik vergeten was een exfoliant in het ‘everyday tasje’ te stoppen. Zo snel als ik kon griste ik er eentje uit en deze Dermalogica daily resurfacer pads zitten sindsdien in mijn routine voor ongeveer drie keer per week. Ik HOU ervan hoe zacht en glowy ze mijn huid maken!
Deze Decubal lippenbalsem is niet alleen een favoriet maar ook nog eens een musthave omdat er een factor 15 in zit en je lippen dus ook nog beschermt tegen de schadelijke invloeden van de zon. Daarnaast voelt hij fijn, geeft hij de lippen een mooie glans en laat hij m’n lippen lekker soepel en zacht aanvoelen. Oh, en er loopt tot en met morgen nog een winactie waarbij je kans maakt op deze heerlijke lippenbalsem. Klik hier om mee te doen! ^^
En als laatste deze heerlijke Jean Paul Gaultier Betty Boop eau fraîche limited edition. Zo. Ontiegelijk. Lekker. Echt een perfecte frisse en vrouwelijke geur voor de zomer die begint als een fris zomerbriesje en tijdens het dragen steeds verleidelijker wordt. Hier moet je echt eens aan gaan snuffelen in de parfumerie ♥
Wat is op dit moment jouw favoriete beautyproduct?
Enjoy your day!
Liefs,
Desirée
–> Volg jij mij al via Twitter, Instagram, Facebook en/of Bloglovin’ ?
Reacties op dit artikel
Decubal lipbalsem is ook een van mijn favo’s geworden inderdaad! Hij is zo fijn, voelt fijn en doet ook echt wat.
Dat laatste flesje is echt geweldig leuk :)
Mijn favo beauty ontdekking was een Amerikaans organisch merk van Shea Butter of zoiets (puf niet om naar boven te lopen en te checken). Zal er binnenkort eens over schrijven. De Debucal heb ik ook gekregen. Heel benieuwd naar! Raak al enthousiast door jouw review. :)
Mooie favoriete van de afgelopen maand, veel kende ik eigenlijk nog niet. Ik ben nu ook wel nieuwsgierig naar Decubal lippenbalsem.
Dat flesje van de parfum is echt fantastisch!! Die Lush Toner water ga ik zeker een keer proberen.
Ik ben wel benieuwd naar die toner water van Lush
betty boop <3
Ghoh, als ik 1 favoriet moet noemen dan is het de MAC Soft Serve Shadow in Quite Yummy!
Ik vind de lippenbalsem ook echt heerlijk!
Dat flesje is echt te schattig!
Mooie foto’s weer Desiree! Je hebt me nu vooral nieuwsgierig gemaakt naar de daily resurfacer pads. Klinken heerlijk.
Mooie producten die je favorieten zijn ;-)
Ben erg benieuwd naar de lippenbalsem.
Xoxo
De hydra booster van Paula’s Choice. Voelt heerlijk om te gebruiken en mijn huid voelt echt beter daarna.
Ik ben echt benieuwd naar die toner van LUSH, lijkt me heerlijk!
Wat een fijne producten weer. Vooral naar het eerste product en de lippenbalsem ben ik erg benieuwd!