Het gebeurt niet heel erg vaak meer dat een beautyproduct mij echt weet te verrassen op het gebied van originaliteit qua verpakking of gebruikservaring. Op een gegeven moment denk je namelijk dat zo’n beetje alles al wel voorbij gekomen is en het verrassende effect door de ingrediënten komt. Tot ik dit philosophy ultimate miracle worker pearl mask ontving. Tig kleine roze pareltjes gevuld met mooie ingrediënten die beloven te werken tegen rimpels en de huid steviger en gladder te maken en te laten stralen. Klinkt goed!
In totaal bevat dit product 25ml serum-in-masker, 12 zacht katoenen zakjes en een spateltje. Het is de bedoeling dat je ongeveer 10 pareltjes per keer in een zakje stopt en deze zo drie keer per week over je schone gezicht haalt. Gebruik hierbij lichte druk zodat de pareltjes open knappen en de ingrediënten door het zakje op je huid komen. Dit masseer je vervolgens in op je huid en laat je als nachtverzorging zitten terwijl je naar bed gaat. Een leuke manier om een serum-in-masker aan te kunnen brengen en zeker niet iets wat ik al eerder gezien had.
In het masker zitten onder andere de volgende ingrediënten
– abrikozenpitolie (werkt voedend en beschermend)
– propanediol (werkt hydraterend en helpt andere ingrediënten dieper door te kunnen dringen)
– glycerine (werkt hydraterend)
– H.E.P.E.S. (werkt als een exfoliërend ingrediënt en maakt de huid zachter)
– hyaluronzuur (werkt als een vochtboost voor de huid)
– zeewierextract en erwtenextract (antioxidanten)
– Acetyl dipeptide-1 cetyl (ontspant de huid en werkt tegen rimpels en lijntjes)
– sapanhoutextract (gaat roodheid tegen en helpt de huid te helen).
Ingrediënten waar ik minder blij mee ben: alcohol en sodium lauryl sulfate (SLS).
Het masker ruikt redelijk neutraal en zacht en door de manier van gebruik ben je echt even alleen met jezelf bezig wat het bijna een mini wellness behandeling maakt. Het zakje voelt zacht aan op de huid maar door de lichte druk en ronddraaiende bewegingen waarmee je dit hoort te gebruiken merk je dat je je huid heel subtiel aan het masseren bent en zo de bloedcirculatie stimuleert waardoor de ingrediënten beter in kunnen trekken. Ik voel dat mijn huid het opslurpt en de volgende ochtend is deze niet alleen zachter en lijkt deze er meer ontspannen uit te zien maar is ze zo lekker rozig mèt mooie natuurlijke glow wat na meerdere keren gebruik ook langzaamaan versterkt wordt. Dit is duidelijk meer dan alleen een masker, maar echt een skincare product met mooie werkzame bestanddelen die ook echt wat doen voor je huid.
Het philosophy ultimate miracle worker pearl mask is verkrijgbaar bij ICI Paris XL voor €85,95.
Kan jij ook zo heerlijk enthousiast worden van een echt vernieuwend product als dit? ♥
Liefs,
Desirée
–> Volg jij mij al via Twitter, Instagram, Facebook en/of Bloglovin’ ?
Dit artikel bevat product(en) die ik heb ontvangen van een merk of bedrijf en bevat een affiliate link.
Reacties op dit artikel
Jammer van de prijs want had het graag wel eens willen proberen
Wat apart product en best duur ook
Wat een bijzonder en mooi product, en zo te lezen wertk het ook erg goed. Het lijkt me erg leuk om te proberen, maar ik vind het eerlijk gezegd wel prijzig.
Wauw, prachtig en zo een shinny effect geeft dit!
Xoxo
Dit lijkt mij een heel fijn product, maar dat mag ook wel voor de prijs! Houd het dan toch maar bij mijn Freeman masker.
Oke…ik ben gek op maskertjes en op Philosophy dit is dan dé perfecte combinatie. Dit masker heb ik al via Youtube voorbij zien komen, en ben hier heel nieuwsgierig naar x
Wauw wat een mooi product, klinkt ook erg fijn :)!
Jammer dat het zo duur is :o
Het ziet er inderdaad wel echt heel erg mooi uit, wow!
Lijkt me een prachtig product, ziet er al super uit en het lijkt me echt heerlijk om te gebruiken! Een glow willen we altijd maar ik vind het voor mijzelf te prijzig
Wauw, wat een prachtig product! Fijn dat het ook nog echt werkt :)
oh leuk zeg en ziet er ook nog eens prachtig uit. Benieuwd of ze hier ook een sample van hebben? Ben er wel heel benieuwd naar.
Wat een mooi masker met die pareltjes. Ziet er heel exclusief uit.
Haha alleen als ik het zie wil ik er al mee klooien! Maar idd die alcohol. MIjn huid trekt dat niet!
oh wauw wat duur zeg!
wel jammer dat er alcohol in zit maar verder klinkt het like a dream! :3
Wauw, wat een mooi product! Ik vind dit wel heel slim en innovatief bedacht. Super fijn dat het je huid zo zacht maakt en zo’n natuurlijke glow willen we allemaal wel :).
Beetje gimmicky eh, die pareltjes, maar superleuk wel natuurlijk.