Onlangs ontving ik van Douglas een doos vol met make-upproducten voor de lancering van de nieuwe Douglas Make-Up Collectie. Het is echt een enorm uitgebreide collectie waarin zo’n beetje alles wat je op dit gebied kan bedenken wel verkocht zal worden. Van foundation tot aan webkbrauwpotloden tot aan kwasten en palettes. Het ziet er zo op het eerste gezicht allemaal erg goed uit en vandaag wil ik alvast één product wat er voor mij uitspringt aan je laten zien. Namelijk dit Douglas Best of Colors mini palette welke perfect is voor de herfst en winter.
Het palette is erg handzaam, voelt stevig aan, komt met een grote spiegel en een dubbelzijdige applicator en bevat in totaal 8,7 gram oogschaduw. In totaal zitten er zes verschillende kleurtjes in in warme bruintinten waarbij sommigen ook een tikkeltje paars in zich hebben. Je moet wel van een beetje glans houden want de oogschaduw heeft allemaal een zijden tot metallic-achtige glans. Iets wat we dit najaar weer helemaal on trend is trouwens en dan niet alleen voor de ogen maar ook voor de lippen.
Eigenlijk is dit een perfecte neutraal palette omdat er een goede verdeling qua kleuren in zit. Door de lichte highlighter en de heel donkerbruine kleur kan je er werkelijk alle kanten mee op. Maak in de ochtend een frisse en lichte look, neem het palette met je mee en aan het eind van de middag maak je er zo een smoky eye mee waardoor je gelijk door kan naar een etentje of feestje.
De pigmentatie is echt meer dan prima en dan zijn de swatches hierboven nog wel droog en zonder oogschaduwbasis aangebracht. Ook werken de kleurtjes totaal niet poederig, laten ze zich heel gemakkelijk blenden en voelen ze bijna creamy aan. Ik ben enorm onder de indruk zoals je kan merken! Ik maakte er bovenstaande warme en herfstige make-up look en jawel, ik besloot het palette in combinatie met een transparante lippenbalsem zelfs voor de lippen te gebruiken. Zo krijgt het echt één geheel wat perfect bij elkaar past. Heel iets anders dan waar ik normaal voor ga maar toch wel tof om te onthouden voor een aankomend feestje ^^
Dit Douglas Best of Colors mini palette is verkrijgbaar voor slechts €7,95 bij Parfumerie Douglas. Ik laat in dit artikel de kleurencombinatie ‘1’ zien. Ik kan in ieder geval niet wachten om aan de slag te gaan met de overige producten die ik ontvangen heb. Of.. is het een leuk idee een ‘eerste indruk filmpje’ hiervan te laten zien zodat je alles in één keer kan bekijken samen met mij?
Liefs,
Desirée
–> Volg jij mij al via Twitter, Instagram, Facebook en/of Bloglovin’ ?
Dit artikel bevat product(en) die ik heb ontvangen van een merk of bedrijf en een affiliate link.
Reacties op dit artikel
Mooi, bruikbaar en betaalbaar palette! Ik dacht eerst dat het iets paarser zou uitvallen toen ik dit palette zag in een artikel van Aranka
Hij is echt wel een tikkeltje paarsig, maar duidelijk wel meer bruin :)
In ieder geval eentje voor op de kerst wishlist ;)
Mooie look heb je ermee gemaakt en inderdaad de pigmentatie zit goed!
Wat een schatje, wat een look! En die swatches zien er echt veelbelovend uit, dat ik er ook mee durf te make-uppen!
Wat een gaaf paletje! En hele bruikbare kleuren ook. Ik ga deze onthouden voor kerst voor mijn oudste dochter, kan ik hem ook eens pikken…hihi
Prachtige kleuren! En wat een onwijs goede pigmentatie zeg, ik ben onder de indruk!!
Zo… is dat even een prettige pigmentatie.
I’m impressed!
Mooie look ook. Een filmpje is altijd leuk! Of nog een look met de donkerdere kleuren
Prachtig is deze, ik geloof dat ik deze ‘moet’ hebben :)
Dit is helemaal mijn ding! Wat een mooie kleuren, lekker alledaags! Prachtig!
Wauw, wat een prachtig palette!
Wow het pigment vind ik echt heel erg mooi!
Morgen gauw naar Douglas! Wat een prachtig palette zeg! Ik heb van de week een bruiloft en de kleurtjes passen echt perfect bij mijn jurk. Snel aanschaffen dus maar, bedankt voor de tip!
Mooie pigmentatie. De kleurtjes zijn helemaal mijn ding
ziet er goed uit :D pretty look heb je er mee gemaakt!
Wat een prachtige look! Het is echt een mooi palette!
Ooooh mooi, zeker mijn kleurtjes ook.
Dit staat echt prachtig in combi met alleen wat lipbalsam.
Het palletje spreekt me zeker aan.
Eerst mijn oude basic pallet opmaken en dan hier eens naar kijken.
Wat een mooi palette en wat heb je er een mooie look mee gemaakt, staat je super. Ik zou een eerste indruk video echt leuk vinden en ik ben erg benieuwd naar de andere spullen uit deze lijn, dit palette zet ik in ieder geval op mijn lijstje.
Prachtige teinten!
Goed gepigmenteerd!
Ik ga het zeker kopen.
Xoxo
Het is dat ik al veel oogschaduwpaletten heb met dit soort kleuren want dit is precies ‘my cup of tea’. Ik heb zelf nog niets geprobeerd van het eigen merk make-up van Douglas, maar hoor er veel goeds over. Wat een fijne prijs heeft dit palette ook!
Die is mooi!! Helemaal mijn smaak! Gaat op het kerst verlanglijstje ;)
De nieuwe make-up is veelbelovend he? Ik vind dit palette echt prachtig en ben verrast door de goede pigmentatie. De look die je gemaakt hebt, staat je geweldig en juist door die mauve/roze tintje erdoor heen maakt het een anders palette dan zo’n gewoon nude palette :). Goed gedaan!