Hierboven zie je de nieuwe commercial voor de feestdagen van PABO. Wait. Whut?! Ja, ik bedoel inderdaad het bedrijf dat vooral bekend is van de seks toys voor de ondeugende spelletjesavonden ;) Maar wist je dat ze ook een erg mooi assortiment aan lingerie hebben dat verkrijgbaar is tot in de grotere maten? Met recht een plussize lingerie tip die ik graag met je wil delen èn ik mag €100,- shoptegoed weggeven. Enjoy!
Hierboven zie je enkele BH’s uit het assortiment van PABO die verkrijgbaar zijn tot aan de grotere maten 95F en 95G. En bij de meeste beha’s hebben ze ook nog bijpassende slipjes, strings en/of boxers om een compleet setje te kunnen maken. Vergeleken met de bekende lingeriewinkels waar ik enkel kan slagen voor saaie beha’s – vooral van die verschrikkelijke minimizers – in huidkleur, zwart en wit is dit toch echt heel wat anders. En nog betaalbaar ook. Als voorbeeld; de bh’s hierboven zijn verkrijgbaar tussen de €27,99 en €34,99.
En wil je het voor de feestdagen echt eens wat spannender maken dan moet je er zeker eens snuffelen tussen de kousen, jarretels of bijvoorbeeld de nachtjurkjes, want ook hierin hebben ze nog redelijk wat echt leuke keuze tot en met maat 3XL. Bestellen kan heel eenvoudig via de PABO website, de pakketjes worden altijd discreet verpakt, de verzendkosten bedragen €2,95 en je hebt je pakketje vaak de volgende werkdag al in huis.
Winactie
Heb jij zin om voor de feestdagen een mooie set lingerie voor jezelf (en/of je partner ;) uit te zoeken? Ik mag €100,- shoptegoed weggeven. Het enige wat je hoeft te doen is een reactie achter te laten onder dit artikel. Een extra kansje maak je door de Facebookpagina van Curvacious te liken en dit bericht te liken en/of delen ♥ Meedoen kan tot en met zondag 18 december 2016, 23.59 uur. De winnaar krijgt persoonlijk bericht.
–> Klik hier voor een handig overzicht vol met plussize shoppingadresjes.
Wat zijn jouw favoriete winkeladresjes voor plussize lingerie?
Geniet van je zondag!
Liefs,
Desirée
–> Volg jij mij al via Twitter, Instagram, Facebook en/of Bloglovin’ ?
Dit artikel is een samenwerking met PABO.
Reacties op dit artikel
Ook ik doe last minute mee om een kansje te wagen! Nieuwe lingerie is altijd welkom en nieuwe webshops/merken uitproberen is altijd leuk :)
Jaaaa ik doe ook nog graag mee!!!
Leuke shop is pabo. Voor lingerie en kleding
Op de valreep probeer ik toch nog even mee te doen! Beha’s shoppen in een grote maat vind ik echt een drama, erg moeilijk om te vinden en als je ze vind vaak erg duur!
Bovendien willen mijn vriend en ik graag voor een eerste kindje gaan dus dan kan wat extra charmeoffensief geen kwaad.. haha! ?
Prachtig!!! Ik zou me op en top vrouw voelen in zulke mooie setjes? ik doe mee!
Oh wat zou dat super zijn! Hier kan ik mijn dochter vast heel erg blij mee maken, zij kan wel wat mooie nieuwe lingerie gebruiken in haar maat. Actie is natuurlijk gedeeld via Facebook, en nu ga ik heel erg hard duimen :-)
Ik doe graag mee voor een lieve vriendin, die altijd moeite heeft als we samen shoppen in lingeriewinkels….
Wat een geweldige kans ?Doe graag mee. Ik heb een grotere cup en het zoeken naar de perfecte bh is altijd een stuk moeilijker omdat er gewoon minder keuze is. Zou heel graag dit gave shoptegoed winnen helemaal nu dat ik veel ben afgevallen en mijn eigen weer lekkerder in mijn vel voel. Nu maar hopen dat dit geweldige kerstcadeau misschien wel mijn kant op mag komen. Zou fantastisch zijn???
Het wordt weer tijd voor een nieuwe bh, dus doe graag mee!
Op de valreep nog een kansje wagen! Na een jaar lang alleen maar voedingsbh’s gedragen te hebben, is het nu weer tijd voor mooie lingerie. Dit zou er zeker bij kunnen helpen om mijn kast weer aan te vullen!
Ohyesss!! Nog op het nippertje…optijd! Ik doe mee! Zo welkom hier! Ik verwaarloos mezelf en koop alles voor de kids! Duim duim duim
Geweldig! Kan wel wat leuke setjes gebruiken van Pabo mijn bh’s passen ook niet echt goed meer dus zou mooi uitkomen xd Ik doe graag mee ?
De beste tip met stip!
Zeker mooie lingerie, had ik nooit gedacht. Ik doe graag mee
Ze hebben inderdaad erg leuke lingerie voor een redelijke prijs ^_^
Met deze waardebon kan ik vast wel iets moois uitzoeken,
dus laat maar komen ………… ;-)
De bh’s die je als voorbeeld hebt gebruikt zijn erg mooi en het lijkt me super leuk om dit te winnen aangezien ik laatst helaas meerdere bh’s weg heb moeten gooien omdat ze toch wel erg oud werden!
Dat is nog eens een leuke tip uit onverwachte hoek! Ik doe graag mee ?
Oe la la! Ik doe heel graag mee! Was nl eerst 20 kg afgevallen. Allemaal nieuwe lingerie gekocht. Maar helaas weer 10kg aangekomen afgelopen 10 jaar door medicijnen. En loop nu dus rond in vrij saai ondergoed ?. Dus kan zeker wel een cadeaubon gebruiken in t kader van mijzelf met een cupmaat groter verwennen en mijn nieuwe liefje verrassen ?
Ohh ik ben al even toe aan nieuwe bh’s mijn oude zijn allemaal kapot aan het gaan maar heb de tijd en het geld nog niet gehad om nieuwe te halen. Als volslank persoon haat ik het oprecht om in pashokjes te staan en naar de goede maat te moeten zoeken. Graag doe ik dus mee.
Wauw! Wat een fijn shoptegoed! Yep Ik doe mee. Heb ook gedeeld!
Nooit geweten dat ze ook grotere maten verkochten. Meestal koop ik mijn bh’s bij de Hunkemoller. Persoonlijk vond ik Pabo een nogal “plat” imago hebben, maar deze bh’s zien er prachtig uit. Misschien dat ik er toch eens een keertje langs surf.
Ik doe graag mee, want zeker als plussize is goede lingerie heel belangrijk. Ik koop meestal mijn BH’ bij Marlies Dekker, maar ben wel nieuwsgierig geworden naar de collectie van PABO
Hoop leuke dingen om uit te zoeken
Met de komende feestdagen op komst is dit een mooie kans op een extra gouden nacht
Ik zou dolgraag voor mijn vriendin shoppen, meer reden is er niet nodig toch als man? :-)
STOPPPPPPP de persen! Dit wist ik dus serieus niet :o Ik ben een flinke plus size maar dat ik bij Pabo ook terecht kon voor mijn lingerie had ik nou zelf nooit bij stil gestaan, niet echt een site waar ik dagelijks even op rondkijk ;)
Wat een goede tip zeg (evenals je shoplist voor grote maten!!!!) THANKS!!
Vind maar eens leuke lingerie die toch een beetje spannend is voor een grotere maat. Wat een opgave en vooral: €€€€ wat een geld! Ben echt blij met deze tip en ik zou het NOG leuker vinden om als bonus ook heerlijk te mogen shoppen in mijn maat. Erg leuke dingen gezien :D
PS: de extra kans natuurlijk ook ingezet ^_^
Geweldig! Ik doe graag mee.
Wat mooi, ziet er geweldig uit voor de feestdagen, ik doe graag mee !!.
Groetjes Anneliese
Doe heel graag mee! ZOu super zijn kan wel wat nieuws gebruiken voor mijzelf en om mijn vriend mee te verrassen
Doe heel graag mee! Zou super zijn hier mijn vriendin mee te kunnen verrassen
Joehoe kunnen mijn big boobies eindelijk in een beetje sexy b.h. ;-) er is niet veel keus voor grote maten, inderdaad de saaie bij de Hunkie en een paar leuke bij Ullah Popken. Of bij een luxe lingeriezaak maar daar zijn ze niet te betalen….
Fijn dat je weer iemand (en haar partner??!) heel blij gaat maken!
Laatst heb ik mezelf al getrakteerd op een mooie bh van de Pabo. Zoveel leuke setjes gezien, die kunnen zo op een verlanglijstje :)
Ook ik maak dus graag kans!
Wauw! Wat fijn! Mooie bh’s vinden is altijd een crime! Het lukt meestal online of een enkele keer bij Hunkemöller.
Ik ben zelf niet plussize maar ben wel gek op mooie lingerie setjes.
Meestal kijk ik bij Hnkemoller en Wehkamp
Wauw wat een mooie beha’s ?wel vaker gekeken bij de pabo maar was nooit wat in mijn maat. Toch maar weer eens een kijkje nemen.
Wow echt??? Nou ik doe graag mee. Verras mijn vriend graag een keer in een nieuw sethe, maar in mijn maat is weinig goedkopers te vinden. Super, ik doe graag mee en zal zeker eens gaan kijken wat ze hebben.
Fijn dat Pabo ook aan grotere maten denkt. Ik doe graag mee.
Lijkt me super om mijn partner te verrassen met een nieuw setje prachtige lingerie .
Goeie tip, ben namelijk nog op zoek naar een goede winkel. Thanks
marlies dekkers had voorheen ook wel grote maten en fijne lingerie.. daar ik het iets betaalbaarder wil houden lijkt de pabo mij een mooie uitkomst :-)
Oh lijkt mij super! Heel leuk gezegend zijn met een goede voorgevel, maar jammer dat je geen sponsering krijgt voor die ballen tenten!
Dus kom maar op met deze eenmalige sponsering!
Ja dat wil ik zeker wel. dat is toch iets wat je niet dagelijks shopt dus speciaal. ik waag graag een kansje en volg ook via fb. liefs melissa
Oeh dat zou ik wel erg leuk vinden voor de kerst :)!
Mijn favoriete lingerie winkel ?
eigenlijk heb/had ik die niet
was allang blij als het paste , dus hartstikke bedankt voor de tip !
Ohhh, ik zou ook heel graag wat moois gaan uitzoeken daar! :D
Ja ik doe heel graag mee!!! Nu ik zwanger ben veranderen mijn borsten heel erg en inderdaad van die vormeloze witte dingen met emmerhengsels erin is nou niet echt sexy te noemen.
Heel graag! Ik heb echt zin om mooie lingerie uit te zoeken.
Superleuk, ik doe graag mee.
Heel graag doe ik mee met deze fijne winactie, dat zou goed van pas komen
oeeh ik doe graag mee! Ben benieuwd naar deze BH’s, is weer eens wat anders dan die van de Hunkemoller en Livera. Ook gedeeld op fb.
Wil nu eens iets anders dan zwart met kant!
Leuk, ik doe graag mee.
Super! Ik wist helemaal niet dat de PABO zulke leuke, betaalbare lingerie in grotere maten verkocht..
Ik doe graag mee!!
Ik doe graag mee ik kan wel nieuwe lingerie gebruiken… met pabo heb ik nog geen ervaring
Facebook: An Na
Wat een beeldige lingerie ik doe heel graag mee!
Wat een leuke actie! Ik wist helemaal niet dat de PABO zulke mooie lingerie verkocht. Ik zou graag een mooi passend lingeriesetje willen uitzoeken bij de PABO zoals een mooie stevige bh, ondergoed en kousen zodat ik mij extra mooi voel in mijn kerstoutfit. Ik volg je op facebook en op youtube. Ik heb geen twitter en instagram.
Wat een leuke actie! Ik wist helemaal niet dat de PABO zulke mooie lingerie verkocht. Ik zou graag een mooi passend lingeriesetje willen uitzoeken bij de PABO zoals een mooie stevige bh, ondergoed en kousen zodat ik mij extra mooi voel in mijn kerstoutfit.
Wat leuk om op deze manier kennis te maken.
Ik wist niet dat Pabo zulke mooie lingerie had
Voor betaalbare prijzen.
Goede en vooral een beetje mooie lingerie doet zoveel voor je vrouw zijn en zelfvertrouwen. ?
Ik zou het heel leuk vinden om een mooie set voor de feestdagen uit te mogen zoeken.
Geweldig dit vind ik echt helemaal TOP, een mooi setje goed passende lingerie zou ik zeker super leuk vinden. Ik doe heel graag mee!!
Jaaa ik doe graag mee! Trek net vandaag de beugel uit mijn lievelings bh… ;) Dus kan zeker wel een nieuw setje gebruiken. Leuke actie! xx
Ja, ik doe graag mee. Normaal ben ik €70 meer kwijt voor een leuke bh. Deze zien er goed uit em de prijs is vee leuker
Wow, wat hebben ze veel keus! Nooit geweten dat er zoveel bij de Pabo te bestellen valt :) Zelf vind ik de racerback BH’s echt prachtig. Mocht ik de gelukkige zijn die het shoptegoed wint, dan gaat die er dus zeker komen! En ik weet zeker dat ik daarmee niet alleen mijzelf een heel groot plezier zal doen ;) Merry Christmas everybody!
Wat super dat ze zulke mooie lingerie verkopen, ik en ga er zo even verder kijken, , ik zag echt hele mooie, betaalbare beha’s wat super fijn is.. Ik kocht altijd Saphh beha’s, maar er is wat veranderd en zitten niet meer fijn en een mooie, fijne beha zoeken is zo lastig. Natuurlikk heb ik facebook geliked.
Ik ben altijd ontzettend tevreden over de BH’s van Pabo en ze gaan lang mee. Ik doe daarom graag mee. (FB Tamara Mara Großmaul)
Ik weet nog niet wat ik precies wil. Maar dat komt vast goed.
Heel fijn dat er plussize mooie lingerie is, hallejuja
Ook ik doe graag mee. toevallig pas bij de pabo naar lingerie gekeken maar (nog) niet besteld. Normaal haal ik mijn bh’s bij zeeman maar ben er nooit helemaal tevreden over
Oh fantastisch ik kan nog wel een mooi en verleidelijk setje gebruiken. Wat een mooie bh’s
Wow, dat ziet er prachtig uit. Mooi in een grotere cup!
Ik wist niet dat de PABO zulk leuk, hip en mooi lingerie had! Zelfs in de moeilijkere maten (me happy). Ik heb zo’n moeilijke maat (70E). Probeer die maar eens te vinden tijdens het shoppen in de stad. Meestal kom je dan uit van die saaie zwarte of huidskleurige t-shirts BH’s en laat ik nou van kant houden. Geen goeie combi. Ik ben dus reuze benieuwd naar de lingerie van de pabo!
Ja, wist ik, ben gek op hun kleding. Hele leuke jurkjes ook
Wat een mooie prijs! Goede lingerie is altijd zo moeilijk te vinden en ook nog best wel duur! Dit zou een mooi kerstcadeau zijn ;)
Wauw wat een gewaagd gave prijs. Sowieso nooit geweten dat ze bij PABO ook aan de mooie volle vrouw dachten. Op je geplaatste foto’s zag ik bordeaux met zwart die is echt heel gaaf! Zou ik dus ook heel graag willen winnen! Super!!
Jammer de HEMA sportBH’s zijn te klein geworden grrrrr waar kan ik nu terecht?
Ik doe graag mee. Mijn maat is niet handig te vinden.
Wat een geweldige site! Door een hoop afgevallen te zijn, zijn mijn borsten daarbij ook een flink stuk gekrompen, en dat is op zich niet zo’n ramp mits ik wel graag goeie ondersteuning wil. Perfecte actie dus, ik doe graag mee en heb ook op Facebook geliked!
Yes, yes, yes…wat komt dit als geroepen! Ik ben flink afgevallen en merk dat niet alleen m’n buik, maar ook m’n tietjes zijn vermagerd! Wat nieuwe setjes zijn dus enorm welkom! ?
Ik heb zelf eerder een mini- dan een maxi-maat nodig, maar er zijn genoeg vrouwen, die moeilijk kunnen slagen voor een leuk setje ivm de grote maat. Fijn, dat er voor hen tegenwoordig ook meer keus is??
Wow zitten hele mooie tussen!! Met mijn maatje is het vaak toch wat lastiger (of duurder) om die te vinden!!! ?
Pabo heeft genoeg mooie lingerie, ik doe dus graag mee, ondanks dat ik juist een klein maatje heb. Lingerie kom ik echt flink te kort en dat terwijl ik me veel fijner voel in een mooi setje. :-)
Fijne prijs, ook ik heb een grote maat en slaag bijna nergens voor leuke BH’s. Wist niet dat ze dat ze ook grote maten verkopen. Bij de Hunkemöller hebben ze wel wat maar dat is altijd hetzelfde saaie spul… Lijkt me leuk om ook eens iets vrolijkers en mooiers te dragen!
ik ken veel dames met grote maten.. heb mij nooit verdiept waar zij hun lingerie bestellen.. maar misschien ga ik ze onder de kerstboom verrassen.. gaan zij mij misschien tussen de lakens verrassen.. Ben benieuwd
Ik doe graag mee! Leuke winactie!
Wat een prachtige lingerie, en dat eindelijk voor de grotere maten.
Voor een lieve vriendin van me met een groot hart, een kleine beurs en een grote maat. Dat zou een fijne verrassing zijn!
(zelf kan ik altijd voor een euro of 5 wel terecht voor een bh maatje weinig).
Dat is nog eens een leuk cadeau voor de feestdagen! Ik doe graag mee :-)
Mooie BHs! Zelf heb ik een ‘normale’ maar dus ik vind mijn ding altijd wel vrij makkelijk.
Graag! Het is erg moeilijk om een bh te vinden in een grotere maat.
Leuke actie ik doe graag mee. Ik koop normaal altijd bij Naron in Breda. Een heel leuke winkel met ook bh’s in vlotte kleuren en stijlen en altijd goed advies :)
Ook ik ben heel benieuwd! Een leuke bh in een grotere maat is soms al zo lastig te vinden. Toch maar eens een keer gaan kijken dus!
Volg je al via FB
ik maak graag kans… duimen maar!!
Wat ontzettend leuk! Ik doe heel graag mee :)
Lijkt me geweldig om mooie lingerie te mogen shoppen :)
Ik like je pagina al ;)
Ik doe heeeel graag mee. Het is toch altijd lastig om met een grote maat leuke bh’s te koop en zeker een mooi en leuk setje voor jezelf. Wat wil ik dit graag winnen!
lingerie blijft toch het leukste kado om te krijgen
Hahaha nu is mijn geheime adresje dus openbaar! Al hee lang koop ik mijn lingerie bij de Pabo. De enige shop waar ik kan slagen voor mooie BH’s. Durf het eigenlijk nooit hardop te zeggen want mensen hebben toch vaak een associatie met Pabo.. maar ze hebben soms ook best leuke kleding in grote maten :) veel plezier allemaal met shoppen!
Ik doe graag mee. Kan ik goed gebruiken want ik ben 4 weken geleden mama geworden en door een gecompliceerde zwangerschap 25 kilo afgevallen!
Wat leuk zeg dat je daar ook lingerie kan shoppen in grotere maten!
Zou super leuk zijn voordat ik eind januari word geopereerd!
Had ook al onder het fb bericht gereageerd, maar ik doe ook graag mee voor het shoptegoed. Dus plaats ik ook hier nog even een berichtje.
Leuke tip dit. 80e is vaak vrij lastig. 80 is niet heel groot, terwijl e dat wel zo schijnt te zijn. Waardoor goedkope winkels vaak tot c of vanaf 90 gaan. Waar ik dus precies tussen val ? Hier zag ik leuke bh’s met leuke prijsjes! Tnx voor de leuke tip!
O wow! Het zou telkens een feest zijn om mijn ‘curves’ te verpakken in dit moois!?
Geweldig, ik wist niet dat ze dit hadden. Ik zeg altijd tegen mijn man dat hij kan blijven dromen, omdat er toch geen mooie lingerie in mijn maat te koop is. Ik had het al helemaal opgegeven ooit nog iets moois voor mezelf te kunnen vinden.
Heel graag. De collectie ziet er leuk uit!
Wauw! Lingerie in mijn maat zonder een vermogen kwijt te zijn. Dit is echt een goede tip! Ik heb altijd graag mooie bh’s maar dan was ik meer dan €100 kwijt voor 1 setje. Dit is super!
Zeer verrast dat hier grote cup sten verkrijgbaar zijn en dan ook nog in leuke modellen, in mijn maat 75G ben ik zeer beperkt in keus, zou leuk zijn om eens een ander model te kunnen kopen
Wat grappig, ik had ook nooit verwacht dat dit merk lingerie zou verkopen. De beha’s zijn prachtig! Ik heb geen plussize maat, maar als ze ook kleinere maten verkopen doe ik graag mee :)
Ik doe mee. Ik volg je ook via FB! Wat een tip, zou daar zelf nooit opgekomen zijn om bij Pabo te kijken voor lingerie.
Echt handig deze tips. Ik zou nooit zelf op deze site gekomen zijn voor plus size lingerie. Ik ga meteen een kijkje nemen. Voor de kerst zou een nieuw setje een mooi cadeau voor mezelf zijn dus ik waag graag een kansje.
ik bestel regelmatig lingerie bij Neckermann, ik ben niet de allerslankste helaas en als het niet goed zit kan het zonder problemen retour.
Natuurlijk zou ik dat onwijs gulle shoptegoed dolgraag winnen, wie niet…
duim duim duim en groetjes van Riekie
Ik doe mee! Ik heb welgeteld nog 1 bh die goed past en kan wel wat nieuws gebruiken.
Liefs
Bij de PABO heb ik regelmatig mooie setjes geshopt juist omdat ze maatje meer hebben en redelijk betaalbaar zijn (plus nog sexy ook). Ik maak dus graag kans op deze leuke en toch beetje spannende prijs :-) xx
Leuke actie ik ben benieuwd
Leuke winactie!
Ik sla dit over omdat ik lingerie het liefst persoonlijk in een winkel pas.
Ik wens iedereen veel succes!
Xoxo
Na bijna 25 kg te zijn afgevallen passen mijn bh”s niet meer. Halve garderobe is al vernieuwd, nu mijn lingerie nog ;)
Nou lingerie kunnen we denken allemaal wel gebruiken, ben heel benieuwd naar hun grotere maten collectie. Ik volg je via facebook
Wow wat leuk ik wist al dat de pabo grote maten verkoopt een hele tijd terug heb ik daar is een bh gekocht maar waag graag een kansje om wat nieuwe lingerie te scoren ? vinden mannen meestal niet erg ?
Ik ben gezegend met een grote cupmaat en ben heel benieuwd hoe de pasvorm en het comfort van de Pabo-bh’s zijn! Ik waag een kansje
Wat leuk, ik wist niet dat ze ook grotere maten verkochten, dit zijn echt mooie, vrolijke bh’s die er ook uitzien alsof ze toch de nodige steun verlenen, ik doe heel graag mee !
Ik volg je al overal, dus ook via Facebook?
Ik ben heel benieuwd naar de lingerie van PABO en ik kan wel wat leuke lingerie gebruiken dus deze prijs komt als geroepen!